Sotsiaalne vastutustundlikkus

Image
Modern Responsability

Viasatis armastatakse oma tööd. Meile meeldib inimeste meelt lahutada, kuid kuigi meelelahutuse pakkumine on meie peamine ülesanne, oleme siin ka selleks, et oma klientidele infot edastada ning neid toetada. Lisaks esitab telesaadete edastamine meile suuri väljakutseid nii kanalite ja saadete valiku tegemise kui näitamisõiguste saamise osas. Arvestame alati seaduste ja määruste, ajakirjandusliku aususe, heade tavade ja meedia mõjuga kogu ühiskonnale.

Meie edastatavate telekanalite hulgast leiab igaüks endale midagi: näitame sporti, huvitavaid tõsielufilme ja -sarju, uusimaid Hollywoodi kassahitte ja palju muud. On ka kanaleid, mis mõeldud vaid täiskasvanutele. Alaealiste kaitseks oleme saadetele märkinud vägivalla ja seksuaalse sisu tasemed ning lastele ebasobivaid saateid näidatakse vaid pärast kella 21.00. Pakume ka võimalust täiskasvanutele mõeldud materjalist täielikult loobuda või kasutada laste kaitsmiseks juurdepääsu takistavat salasõna.

Meie innovatiivne vaim laieneb ka keskkonnasõbralike teemadeni. Viasat on allkirjastanud "Vabatahtliku tööstuskokkuleppe digibokside energiatarbe parandamiseks", mis tähendab, et digiboksid on energiasäästlikumad ja seega keskkonnasõbralikumad. Selline kokkulepe seab meid tulevastest digibokside energiasäästlikkuse määrustest julgelt vähemalt sammu võrra ettepoole.

Taaskasutus on kõigile kättesaadav võimalus panustada meie planeedi paremasse tulevikku. Eestis on mitmeid firmasid, kes võtavad vastu vanu elektri- ja elektroonikaseadmeid, akusid ja patareisid, et jätkata seal juba uut olelusringi.

Kui sa ei vaja enam oma vana digiboksi, siis palun utliliseeri see või too Viasati klienditeenindusse. Katkise boksi utiliseerime Sinu eest.

Spordi positiivsest mõjust on loendamatul hulgal näiteid ja Viasat püüab oma äritegevuses järgida sportlaslikke väärtusi - ausat mängu, eetilist käitumist ja austust. Viasat toetab ka noortesporti, et tänastest väikestest sõpradest kasvaksid suured ja tugevad, aktiivsed ja spordist huvituvad inimesed. Toetame võidukat noorte korvpallimeeskonda BC Kalev/Viasat.
 
Meie sõpradeks on ka loomad – Viasat on Tallinna Loomaaia šimpanside Pino, Betty ja Quincy vaderiks. Oleme koos tähistanud nii sünnipäevasid kui jõule ja vaatame Viasat Nature kanalit. Viimase tarbeks kinkisime loomakestele sõbrapäevaks ka uhke televiisori.

 

 

Soovid, et võtame Sinuga ühendust?