Viasat – meelelahutus Sinu käes

Image

Viasat on üks suuremaid tasulisi satelliit-digitelevisioonioperaatoreid Euroopas, mille kanaleid vaatab rohkem kui 70 miljonit inimest 21 riigis. Viasati programme edastatakse ASTRA 4A & SES 5 4.9°E satelliidi kaudu. Viasati klient ei sõltu kaabeltelevisiooni võrkudest, sest tal on oma satelliidiantenn ja digitaalne vastuvõtja. Viasati DigiTVga on võimalik vaadata rohkem kui 50 TV-kanalit. Viasati omakanaleid - TV1000, TV1000 Premium, TV1000 Action, TV1000 Russkoje Kino, Viasat History, Viasat History HD, Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat Explore HD, Viasat Golf, Viasat Motor, Viasat Motor HD - edastatakse ilma reklaamipausideta, mõned neist on dubleeritud vene keelde ning on eestikeelsete subtiitritega.

Viasat kuulub Modern Times Group'i (MTG).

MTG eesmärk

Meie eesmärk on kujundada meelelahustusvaldkonna tulevikku, luues haaravaid ja põnevaid meelelahustuskogemusi, mis rikastavad meie vaatajate ja kuulajate elusid. Meie tooted on kaasaegsed, lihtsalt tarbitavad ning hea hinna-kvaliteedi suhtega. Me loome kasvavat ja jätkusuutlikku positiivset mõju oma vaatajatele- kuulajatele ning väärtusi oma aktsionäridele. Me anname endast alati maksimumi.

Me oleme innovaatilised, inspireerivad ja sütitavad - me soovime muuta iga päeva eriliseks. Me muudame mängureegleid ja defineerime ümber meelelahutuse tarbimise ja tunnetamise traditsioonilisi hoiakuid.

MTG Visioon

Me tahame olla juhtivad meelelahutuskogemuse pakkujad kõikidel turgudel, kus tegutseme ning jätkata laienemist kõrge potentsiaaliga piirkondades. Me tahame olla üks kõige kiiremini kasvav meelelahutusettevõte maailmas, juhtiv digitaalne meelelahutaja ning esimene valik meelelahutustööstuse töötajate ja partnerite seas

Meie eesmärk on mõjutada positiivselt ja igapäevaselt meie vaatajas- ja kuulajaskonda ning samal ajal jätkata pikaajalise jätkusuutliku väärtuse loomist meie aktsionäridele ning teistele huvigruppidele.

MTG Väärtused

Nutikus

Oleme pühendunud, kiired ja oma otsustes kindlad. Võtame kaalutletud riske ja omame alati head ülevaadet oma tegevuste ja turultoimuva üle. Teeme oma mõtted teoks ja oleme orienteeritud parimale tulemusele. 
Meie kirg on toota sisukat programmi oma vaatajatele. Väärtustame oma töötajaid, kellega koos kasvame ja areneme.

Julgus

Oleme ettevõtlikud. Meie rahutu loomus inspireerib meid pidevalt otsima uusi ja põnevaid viise, kuidas murda traditsioone ning teha asju tavapärasest erinevalt. Soovime teha võimatu võimalikuks ja olla oma konkurentidele väljakutsuvaks vastaseks. Mõtleme suurelt ja tegutseme kiirelt. Oleme uuendusmeelsed.

Rõõm

Oleme karismaatilised ja elavad. Meid iseloomustab uudishimulikkus, loomingulisus ja innovatiivsus. Me ei salli igavust. Armastame seda, mida teeme ja teeme seda, mida armastame.

Hoolivus

Soovime võita oma vaatajate ja klientide südamed pakkudes neile haaravaid ja dünaamilisi kogemusi. Oleme inspireeritud teadmisest, et saame rikastada nii paljude inimeste elusid! Teeme seda koos töötades ja õppides, jagades ideid ja kogemusi. Seame kliendikogemuse esikohale. Seisame ühiste eesmärkide eest.

 

Soovid, et võtame Sinuga ühendust?