Top 10 kõige seksikamat Inglise kõrgliiga jalgpalluri naist

Premier League alustab oma uut ja põnevat hooaega juba sel nädalavahetusel. Vastamisi lähevad igipõlised rivaalid, kuid näha saab ka uusi tegijaid. Kes jääb esimeses voorus kaotajaks ning kes võtab hooaja alguses hea stardi, seda näed juba Viasat Sport Balticus ja Viaplays. Siiski ei saa üle ega ümber kõigest kollasest, mida jalgpall endas kätkeb. Seda ei pea sa ise otsima, kanname selle sulle kandikul ette.

Siin on Sulle 10 kõige ilusamat Inglise kõrgliiga jalgpalluri pruuti, kelle ilu on raske sõnadesse panna.

TOP 1

Mancherster Unitedi keskkaitsja, Chris Smalling’u tüdruksõber Sam Cooke on modell, kes on võitnud ka ajakirja The SUN iidoli konkursi.

TOP 2

Manchester Unitedi väravavahi, hispaanlase David De Gea tüdruksõber Edurne Garcia Almagro (sündinud 22. detsembril 1985 Madridis) on Hispaania laulja ja näitleja, kes esindas 2015. aastal Hispaaniat Eurovisiooni lauluvõistlusel Viinis. Finaalkontserdil sai ta 15 punktiga 21. koha.

TOP 3

Inglase Peter Crouchi, Stoke City ründaja abikaasa Abigail ”Abbey” Marie Clancy (sündinud 10. jaanuaril 1986) on Inglise pesu-ja lavamodell ning telenägu. Ta on osalenud modellisaates Britain’s Next Top Model ning võitnud 2013. aastal tantsusaate Strictly Come Dancing.

TOP 4

Watfordi poolkaitsja Tom Cleverly abikaasa Georgina Dorsett on kuulus Inglise telenägu, kes on osalenud sarjas The Only Way is Essex. Tal on Twitteris üle 100 000 järgija.

TOP 5

Kayla Cadorna on Crystal Palace’i ründaja, Connor Wickham’i tüdruksõber, keda on nimetatud Instagrami üheks kõige kuumemaks tattoodega naiseks. Ta on modell, tantsija ja tule taltsutaja.

TOP 6

Alexandra Helga Ívarsdóttir on Swansea City poolkaitsja, Gylfi Sigurdsson’i tüdruksõber, kes oli miss Island 2008 ning jõudis Miss World 2008 valmistel poolfinaali.

TOP 7

Tanya Robinson (sündinud 29. aprillil 1981) on Burnley kaitsja, Phil Bardsley, abikaasa. Ta on Inglise modell, kes osaleb tõsielusarjas “The Real Housewives of Cheshire”.

TOP 8

Annelie Alpert  on Liverpooli väravavahi Loris Karius’e tüdruksõber, kes tegeleb modellindusega.

TOP 9

Bianca Slater on Southamptoni kaitsja Ryan Bertrand’i tüdruksõber, kes tegeleb modellindusega.

TOP 10

Ornella Montagna on Burnley poolkaitsja, Steven Defour’i tüdruksõber, kes on Itaalia päritolu, kuid sündinud Brüsselis. Talle ei meeldi avalikkuse tähelepanu ning seepärast ei jaga ta enda elu kohta meedias suurt midagi.

 

Selle nädalalõpu Inglise kõrgliiga mängudele saad kaasa elada nii Viasat Sport Balticu kui Viaplay (https://sport.viaplay.ee/premier-league/) vahendusel.

 

Reedel, 11. augustil kell 21.35 Arsenal-Leicester City (OTSE)

Laupäeval, 12. augustil kell 14.20 Watford - Liverpool (OTSE)

Pühapäeval, 13. augustil kell 17.50 Manchester United - West Ham United (OTSE)

 

Mänge kommenteerivad Kristjan Jaak Kangur, Dannar Leitmaa, Taavi Pailk, Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

 

Arhiiv