TOOME SINUNI TV3 ja KANAL 2 KA PEALE 1. AUGUSTIT

Image

Kaks populaarseimat Eesti telekanalit TV3 ja Kanal 2 lahkusid 1. augustist vabalevist. Kui oled juba meie klient või võtad meie teleteenuse nüüd, siis näed muretult TV3 ja Kanal 2 ka peale 1. augustit. Ära jää ilma oma kodumaistest lemmikutest.

PAKKUMINE UUELE KLIENDILE

Liitu meiega juba täna, sest uue kliendina naudid Viasati kvaliteetset teleteenust 2 kuud täiesti TASUTA.

Samuti puuduvad nii paigaldus- kui liitumistasu.

PAKKUMINE VIASATI KLIENDILE

Kas Sa tead kedagi enda lähikonnast, kes TV3 ja Kanal 2 enam augustist ei näe?

Soovita talle Viasati teleteenust! Kui üks Sinu soovitatud sõpradest liitub Viasatiga, saate Sina Viasati teleteenust 3 kuud tasuta. 
 
Hooli oma lähedastest - toome koos parimad TV3 ja Kanal 2 kodu- ja välismaised saated ning sarjad ka Sinu sõbra teleekraanile.
 
Saada oma sõbrasoovitused aadressile kuldklient@viasat.ee

Tutvu lähemalt Viasati kanalipakettidega.

Tutvu kampaaniatingimustega.

VIASAT HÕBE

Viasat Hõbe on kanalipakett kõige hinnatundlikumale kliendile. Lisaks TV3 ja Kanal 2 kanalitele sisaldub paketis veel: suurepärane pildi- ja helikvaliteet, vähemalt 35 meelelahutuskanalit ja tasuta paigaldus.

VIASAT KULD

Viasat Kuld on meie klientide lemmikpakett. Lisaks TV3 ja Kanal 2 kanalitele sisaldub paketis veel: suurepärane pildi- ja helikvaliteet, vähemalt 50 meelelahutuskanalit ja tasuta paigaldus.

VIASAT TEEMANT

Viasat Teemant on nõudlikule televaatajale. Lisaks TV3 ja Kanal 2 kanalitele sisaldub paketis veel: suurepärane pildi- ja helikvaliteet, üle 50 meelelahutuskanalit, Viaplay, salvestamisteenus ja tasuta paigaldus.

vabalevi,teleteenus,TV3,Kanal 2