Tõsielu tipphetked Augustis

Augustis toovad Viasati tõsielukanalid sulle esilinastusi, põnevaid momente ning lummavaid videokaadreid looduse pärlitest.

VIASAT NATURE

PIIRIALA ARSTID (esilinastus)

Kaheksa idealistlikku loomarsti tudengit, peavad keset Aafrikat ressursinappuses kannatavat loomakliinikut pidama. Kuidas neil läheb?

TIIGRID MAJAS (esilinastust)

Sari jälgib tiigri eksperti Giles Clarki, kes Austraalia loomaias, kes püüab väljasuremisest päästa Sumatra tiigreid. Seda teeb ta eelkõige kahte tiigrikutsikat, Spot'i ja Tribe'i kasvatades. 

 

VIASAT EXPLORER

ELLUJÄÄMINE ALASKAS (esilinastus)

Kaheksa Alaska sitkeimat matkameest alustavad 10 etapist koosnevat retke, läbides 4800 km pikkuse teekonna läbi julma Alaska maastiku. 

PUIDUKUNINGAD (esilinastus)

Värske pilguheit mõndadesse Puidukuningate loodud silmapaistvatesse ja ainulaadsetesse kodudesse ning raskustesse, mis neid kodusid ehitades tekkisid. 

 

VIASAT HYSTORY

KUNINGLITE MÕRVADE MÕISTATUSED (esilinastus)

Kuninganna Victoria pojapoeg prints Albert Victor oli kahtlemata kütkestav mees. Kuulujutud, spekulatsioonid ja skandaal ümbritsesid pidevalt seda lühikese elueaga meest, kelle hüüdnimi oli Eddy. 

LAHINGULAEVAD

20. sajandi esimene pool oli kaasaegsetele sõjalaevadele nii mitmeski mõttes kuldne ajastu. Sõjalaevad olid konvoide saatjateks, pommitasid rannavetesse sissetungijaid ning osalesid merelahingutes. 

 

Lisaks neile leiad Viasati tõsielukanalitest ka palju muud huvitavat. Vaata kavast järgi.

tõsielu, esilinastust, nature, loodus, lahingulaevad, explorer, history