Viasati telekanalid lastele ja noortele

Koos Viasatiga saavad lapsed tunda rõõmu just neile mõeldud kanalitest, mis on täis populaarseid multikaid ja õpetlikke saateid nii suurematele kui väiksematele.

mall_promo03_440x240_retina_lego_ninjago.jpg

Kõik Viasati telepaketid sisaldavad lastekanaleid

» üle 50 telekanali
» 8 HD kanalit
» Viasati järelvaatamisteenus
» Viasati salvestamisteenus
» "Viasat mitmes teleris"
» 4G wifi

Kidzone TV

Eestikeelne lastekanal, mille saatekava koosneb valdavalt Euroopas toodetud animasarjadest, mille on helindanud tuntud Eesti näitlejad. Kavas on seikluslikke ja naljakaid, õpetlikke ja harivaid, nii juba klassikaks saanud kui päris uusi filme. 

Disney Junior

Disney Junior pakub meelelahutust 2-7 aastastele lastele. Progamm sisaldab fantaasiaküllaseid lugusid, kuulsaid tegelasi, muusikat ning samuti õpetlikke saateid. Kanal on ingliskeelne.

Disney XD

Disney XD

Disney XD on mõeldud veidi vanematele lastele, kellele meeldib märul, sport ja huumor. Kanal on ingliskeelne.

Disney Channel

Disney Channel Bolt

Disney Channel näitab maailmakuulsaid seiklus- ja multifilme. Siit leiab vana aja klassikuid nagu "Lõvikuningas" ("Lion King") ja uue aja lemmikuid. Kanal on ingliskeelne.

Nick Jr

Nick Junior on mõeldud pere kõige pisematele. Programmis on õpetlikud lastesaated ning lihtsad multifilmid. Kanal on ingliskeelne.

Nickelodeon

Nickelodeon on maailma suurim lastele mõeldud telekanal. Õpetlikud programmid vahelduvad multikate ja komöödiatega. Kanal on rootsikeelne.