Tehnikud

Image

Harjumaa/Tallinn
Tehnik Reigo Heinla 56233339; reigo@merge.ee
Tehnik Margus Vari 56795960; margus.vari@neti.ee
Tehnik Tõnu Toomis 56292750; tony@spr.ee
Tehnik Janek Maisla 5221386; janekmaisla@hot.ee

Hiiumaa 
Näkman Sat OÜ Heino Veanes, 56464450 Aadress: Hiiu 3, Kärdla, Hiiumaa
Kohapeal võimalus kontrollida digibokse, heino@nakmansat.ee

Ida-Virumaa 
Tehnik Magnar Vipre 53426201; magnar@antennimees.ee
Magnarit abistavad tehnikud Siim (5152428) ja Roger (5100057)

Jõgevamaa 
Tehnik Magnar Vipre 53426201; magnar@antennimees.ee
Magnarit abistavad tehnikud Siim (5152428) ja Roger (5100057)

Järvamaa
Tehnik Magnar Vipre 53426201; magnar@antennimees.ee
Magnarit abistavad tehnikud Siim (5152428) ja Roger (5100057)
Tehnik Tõnu Taal 5027221; ttaal54@gmail.com

Läänemaa/Vormsi
Tehnik Margus Vari 56795960; margus.vari@neti.ee
Urmas Pool, 5134235 urmas.rmk@gmail.com

Lääne-Virumaa
Tehnik Janek Maisla 5221386; janekmaisla@hot.ee

Põlvamaa
Tehnik Kalev Krahv 5206535; kalevkrahv@gmail.com

Pärnumaa
Tehnik Margus Heinsoo 53431122; margus.heinsoo@mail.ee

Raplamaa
Tehnik Tyrone Laasme 5017323; tlaasme@gmail.com
Tehnik Margus Vari 56795960; margus.vari@neti.ee

Saaremaa
Installatsiooni Kompanii OÜ Mare Rand, 4539949 Aadress: Tolli 7, Kuressaare, Saaremaa
Kohapeal võimalus kontrollida digibokse, ik@tt.ee

Tartumaa
Tehnik Viljar Semevsky 56464361; viljar@satman.ee
Tehnik Priit Ropsler 55666232; priit@starsat.ee

Valgamaa
Tehnik Elmo Räbus 5270877; elmor@hot.ee
Vajadusel abistab Riido Mägi, 5543622 kauplus@aveton.ee 

Viljandimaa
Tehnik Riido Mägi 5543622; kauplus@aveton.ee -  Kohapeal võimalus kontrollida digibokse, kauplus@aveton.ee
Tehnik Elmo Räbus 5270877; elmor@hot.ee

Võrumaa
Tehnik Kalev Krahv 5206535; kalevkrahv@gmail.com