Tipphetked Viasati kanalitel

16.04|19:00
TV1000 East
21.04|20:00
TV1000 Action East
23.04|19:00
TV1000 East

Superbox

Salvesta enneolematul hulgal oma lemmiksaateid, keri tagasi isegi live ülekannete ajal, arhiveeri need alatiseks ja vaata reklaamivabalt, siis kui ise tahad.

Vaata lähemalt digibokside valikut...

HD-kanalid 

HD-kanalite nägemiseks on Viasati kliendil vaja kas Superboxi või HD-digiboksi. Lisainfo saamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega numbril 16788.
Vaata lähemalt HD-kanalite valikut...

Viasat mitmes teleris

Et vaadata erinevaid saateid mitmest erinevast televiisorist on iga televiisori juurde vajalik erinev digiboks.
Viasatiga on võimalik vaadata digiTV d korraga kuni neljast televiisorist.
Vaata lähemalt...
 

RSS RSS

Uudised

Taavi Pailk: El Clasico - rahvas nõuab eelmise matši kordusetendust

Mõned jalgpallifännid ehk ei teagi, et mitte väga kaua aega tagasi kandsid "El Clasico" nime vaid Madridi Reali ja FC Barcelona...
Loe edasi

Joonistusvõistlus lastele

Ootame nii suurte kui väikeste multifilmisõprade värvikirevaid joonistusi nende kõige lemmikumatest multifilmitegelastest . Meile saadetud...
Loe edasi

Klienditeenindus pühade ajal 18.04-20.04.14

  Head kliendid, Suurel reedel, 18.aprillil on Viasati Tallinna  ja Tartu teeninduskeskused  suletud ....
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

19:00

Kuidas ma kohtasin teie ema

Peaaegu äge. Ted, Barney ja Robin hakkavad klubides käima. Lily ja Marshall proovivad leida tegevusi, mis oleks pisut täiskasvanulikumad, kuna nende pulmapäev läheneb kiiresti.

19:30

Kuidas ma kohtasin teie ema

Litsakas kõrvits. Ted käib igal aastal halloween´i ajal katusepeol, et leida üles kõrvitsakostüümis tüdruk, kellega ta aastaid tagasi kohtus. Robini iseseisvus ei meeldi ta uuele kallimale.

20:00

Perepea

Härra Laupäevarüütel. Peteri ülemus tuleb Griffinite poole õhtusöögile, ent sureb ootamatult. Seepeale muutub mänguasjatehas surmatõbede uurimise instituudiks. Töötuks jäänud Peter teeb teoks oma ammuse unistuse ning hakkab renessansilaadal rüütlit mängima. Viimaks peab ta aga oma pere au kaitsmiseks Musta Rüütliga duellile minema.

20:30

Simpsonid

Õuduste puuonn XXI. Marge soovitab Bartil ja Milhouse´il arvutimängude asemel vahelduseks lauamänge mängida, aga sellel on ootamatud tagajärjed. Lisale hakkab meeldima salapärane uus õpilane Edmund, kes on juhtumisi vampiir. Homer ja Marge veedavad jahi pardal romantiliselt aega, aga romantikal on lõpp, kui nad päästavad veest Rogeri, kes oma laevalt põgenes.

21:00

Kõige naljakamad koduvideod

Maailma kõige naljakam saade on tagasi siis uute osadega ja veel paremate naljadega! Erkki Sarapuu juhtimisel on koduvideote vaatamine lõbusam, tempokam ja mis peamine – kodusem, sest Erkki tutvustab klippe terve saate vältel läbi isikliku vaatenurga. Võib öelda, et serveerime välismaa koomikat koduses kastmes ja tulemus on maitsvam kui varem, märkis saatejuht.

21:30

X-mehed: viimane vastuhakk

Professor Charles Xavieri (Patrick Stewart) hoolealused on üha suuremas hädaohus. Mutantide jaoks välja töötatud ”ravim” tõotab muuta ajalugu. Esmakordselt on neil võimalus valida: kas säilitada oma geneetiline unikaalsus, kuigi see eraldab neid ühiskonnast, või loobuda oma võimetest ja muutuda inimeseks. Kahe leeri juhtide Xavieri, kes pooldab sallivust ja koostööd, ning Magneto (Ian McKellen), kes usub tugevama ellujäämisesse, vastandlikud seisukohad pannakse proovile ning selle tulemuseks on sõda, millesarnast pole maailm iial varem kogenud. Fantaasiarikas seiklusfilm ”X-mehed: viimane vastuhakk” on järg 2000. ja 2003. aasta kassahittidele, mille aluseks Stan Lee loodud koomiksisari.

23:30

Euroopa Pokkeriturnee (7)

.Kommenteerivad Tiit Loo ja Sten Kramer

00:30

Kuidas ma kohtasin teie ema

Peaaegu äge. Ted, Barney ja Robin hakkavad klubides käima. Lily ja Marshall proovivad leida tegevusi, mis oleks pisut täiskasvanulikumad, kuna nende pulmapäev läheneb kiiresti.

01:00

Kuidas ma kohtasin teie ema

Litsakas kõrvits. Ted käib igal aastal halloween´i ajal katusepeol, et leida üles kõrvitsakostüümis tüdruk, kellega ta aastaid tagasi kohtus. Robini iseseisvus ei meeldi ta uuele kallimale.

01:30

Kälimehed

Rebekka (Merle Palmiste) tahab saada last, aga Raivo (Peeter Oja) ei kipu sellest arugi saama ning tegeleb hoopis Viksi (Andrus Vaarik) mahitatud veinikollektsiooni ostutehinguga. Riinal (Hilje Murel) aga tekib kahtlus, et õde noolib tema meest Urmast (Sepo Seeman). Suhtenelinurka kihutab viienda rattana ämm (Ene Järvis) ning tulemuseks on muidugi avarii.

02:15

Kõige naljakamad koduvideod

Maailma kõige naljakam saade on tagasi siis uute osadega ja veel paremate naljadega! Erkki Sarapuu juhtimisel on koduvideote vaatamine lõbusam, tempokam ja mis peamine – kodusem, sest Erkki tutvustab klippe terve saate vältel läbi isikliku vaatenurga. Võib öelda, et serveerime välismaa koomikat koduses kastmes ja tulemus on maitsvam kui varem, märkis saatejuht.

02:40

Power Hit Radio - KICKSTART

04:35

Kodu keset linna

Helen otsustab koduukse luku ära vahetada. Stenil on kummalised mured. Renee palub, et Helen ta tagasi võtaks.

ETV2

19:00

Lammas Shaun

19:05

Sõprade linn

Harri jääb tuletõrjedepoosse luku taha ja nüüd peab ta varuvõtit ootama. Tiivi otsustab võtme Timbaga depoosse saata ja seob selle koerale kaelarihma külge. Üle põõsa hüpates kaob võti aga ära. Siis leiab võtme Tom, kes saadab selle Maksiga depoosse. Nagu ikka, on Maksil pea laiali otsas.

19:20

Aktuaalne kaamera (viipekeeles)

19:30

Aktuaalne kaamera (vene keeles)

20:00

Meie inimesed: Kalle (venekeelsete subtiitritega) (ETV 2013)

47-aastane Kalle jättis 30 aastat tagasi õpingud pooleli ja keskharidust ta ei omandanud. Nüüd, 30 aastat hiljem tekkis tal õppimiseks eluline vajadus, sest muidu poleks ta saanud oma armsakssaanud päästja ametis lihtsalt jätkata. Keskharidus tuli, maksku mis maksab, omandada. Režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

20:25

Minuscule

20:30

Ajavaod: Miks tapeti kindral Unt? (venekeelsete subtiitritega) (ETV 2011)

Johan Unt oli Mulgimaalt pärit mees, kellest oleks võinud saada talupidaja või kooliõpetaja. Aga ta astus Vilno sõjakooli, osales I maailmasõjas ja Vabadussõjas. Temast sai Eesti kaitsejõudude üks tunnustatumaid juhte - kindral. Kellegi tundmatu poolt selga tulistatud kuul sai kindralile saatuslikuks. Kes ja miks tulistas, on selgusetu juba 80 aastat. Saate autor Mati Talvik, režissöör Indrek Kangur.

21:00

Uudishimu tapab

1950. aastate korter. Ühel õhtul tuleb keemikust isa oma töökohvriga koju, mis tekitab peategelasele 10-aastasele poisile huvi. Isa aga keelab poisil keemiakohvriga mängida. Sellest hoolimata võtab poiss salaja kohvri enda tuppa ja hakkab erinevate värviliste vedelikega mängima. Peagi tuleb poisil mõte ühte vedelikku oma valgele rotile anda. Käib pauk ja rott põgeneb elutuppa. Poiss läheb rotile järgi ja üritab vaikselt rotti kinni püüda, kuni üks hetk selgub et rott on vedeliku tõttu hüperenergiliseks tapjaks muutunud. Siit edasi läheb rott perele kallale ja murrab maha nii ema, isa kui ka kaks ukse peale ilmunud mormooni. Autor Sander Maran.

21:10

Suurte meeste mängud

Kas lapsed suudavad teha mängides vahet reaalsusel ja fantaasial? 11-aastane Joosep toob oma fantaasiamaalima reaalsusesse tagajärgi arvestamata. Autorid Peep Plakso, Gretlyn Palberg.

21:30

Mis juhtukskui...?

Lühisketšide tulevärk. Igas osas on tosinkond eraldi naljalugu, mis kõik algavad sama küsimusega: ”Mis juhtuks, kui...?”

22:00

Kõigest Simon

R: Andreas Öhman. O: Bill Skarsgård, Martin Wallström, Cecilia Forss jt. Komöödia. Film räägib 18-aastasest Aspergeri sündroomiga Simonist, kes eelistab kosmost reaalsusele ja ringe ruutudele. Noormehe rangelt sümmeetriline igapäevaelu on minutilise täpsusega ette planeeritud, paigas ja turvaline päevani, kui ta vend oma tüdrukust lahku läheb ning lõhub sellega Simoni korrastatud universumi. Kuna Simoni arvates on number kolm ja ka kolmekesi elamine ideaalne, siis ta ei anna alla ning teeb kõik selleks, et oma elu taas rutiini saada ja vennale jälle neiu leida. Režissöör Öhman on sümpaatselt ühendanud draama ja komöödia ning ehitanud nõnda silla tavapärase ja ebahariliku siseilma vahele. Rootsi nominent parima võõrkeelse filmi Oscarile, auhinnad Göteborgi ja Palm Springsi filmifestivalilt.

23:20

Süüria: tagasipöördumine Homsi

Basset on Süüria jalgpalli rahvuskoondise 19-aastane väravavaht, ent revolutsiooni puhkedes saab temast karismaatiline opositsiooniliider ja laulja. Osama on 24-aastane meediaaktivist ja patsifist, kes asub innukalt revolutsioonisündmusi jäädvustama. Ent kui nende armsast kodulinnast Homsist saab puruks pommitatud kummituslinn, haaravad need rahumeelsed meeleavaldajad relvad ja sel on laastavad tagajärjed. Erakordne film, mis kujutab tavatu otsekohesuse ja intiimsusega Süüria vastupanu argipäeva. Film võitis 2014. aasta Sundance´i filmifestivalil dokumentaalfilmi kategoorias maailmakino peapreemia.

00:57

ERR uudised

Kanal11

19:00

Kodus ja võõrsil

Chris on Indisse armunud, kuid Indi ei taha tõsist suhet. Dex ja April leiavad teineteise taas. Adam on elus ja kavatseb Braxile Ricky abil kätte maksta.

19:30

Emmerdale

Moira ja John suunduvad hotelli ööd veetma, kuid satuvad autoõnnetusse. Paddy tunneb end alaväärtuslikuna, kui Edna süüdistab teda oma koera valeravis. Diane on Andy pärast mures, kui Sarah tahab minna õhtusöögile koos Debbie ja Andyga.

20:00

Tohter Olaf

Kas sinu maja tapab sind? Hallitus on pahatihti silmale nähtamatu ja nii mõnigi kord tervisele pöördumatut kahju tekitav. Mida teha ja kuidas sellist olukorda ennetada? Just siis, kui oleme suutnud laiemale avalikkusele teadvustada, et sigaret on tervisele kahjulik, on paljudel suunurgas juba uus suitsev pulk. Kas e-sigaret on ikka nii ohutu, kui arvatakse? Tõde on karmim, kui aimata oskame. Teeme ühele stuudiokülalisele põhjaliku silmakontrolli ja räägime, mida saame igapäevaselt oma silmade heaks ära teha. Lisaks võtame veel kord üles teema venitamisest - kui vajalik see ikkagi siis on?

21:00

Vanad torisejad

Menukomöödia kangelased on kaks kõbusat vanameest, John (Jack Lemmon) ja Max (Walter Matthau). Naabrimehi ühendab kirg kalastamise ja vaidlemise vastu - nad on juba pool sajandit teineteise solvamisega meelt lahutanud. Uusi pingeid tekitab kena proua, kes vanade torisejate kodutänavasse kolib…

23:05

Käpardist kokaks

16 kõige viletsamat kokka tervelt maalt tulevad New Yorki laagrisse, mida juhivad kokad Anne Burrell ja Robert Irvine. Kummastki 8-liikmelisest võistkonnast jõuab vaid üks viimasesse vooru, kus tuleb valmistada kolmekäiguline õhtusöök ehtsas restoranis. Võitja saab 25 000 dollarit. Täna valmistavad võistlejad pearoa kanast.

00:00

Reporter

01:00

Ellen

Elleni külalisteks on Harry Connick jun. ja 4-aastane Bruno Marsi fänn Kai Langer.

01:55

Raudsed kokad

Täna astuvad väljakutsujad Tony, Pierre, Madalena ja Craig kalmaarilahingus vastu raudsele kokale, kelleks seekord on Martin Blunos.

02:45

Fort Boyard

Seekord vallutavad merekindlust meeskond nimega ”TTKD” ehk pikemalt Tutin Taekwondo ja neil on kindel plaan Boyard´ilt kuld välja võidelda.

03:35

Südametukse

Kathi Breitneri rasedus viib taas kokku Marie ja Markuse. Stefan lohutab Mariet ja ajab sedasi Markuse armukadedaks. Stefan ja Bernheimer opereerivad profisportlast. Neid aitab Isabelle, keda Markuse ja Stefani rivaalitsemine tähelepanelikuks muudab. Ka Karenis tärkab armukadedus, kui ta märkab Mesutit Isabellega. Henriette püüab oma sõpru lepitada.

04:20

Madin elutoas

Kasutu ruum muudetakse kodukontoriks, millest õhkub Prantsuse hõngu. Tuba on läbinisti sisustatud originaalsete disainesemetega, mis loovad omaniku koju miniatuurse Prantsusmaa.

04:45

Reporter

RSS RSS

Taavi Pailk: El Clasico - rahvas nõuab eelmise matši kordusetendust

Joonistusvõistlus lastele

Klienditeenindus pühade ajal 18.04-20.04.14

Taavi Pailk: järjekordne pöörang Premier League'i tiitliheitluses

Mida saab teha vanarauast, kui Sul on aega, kannatust ja natuke annet?

Müügiüksus värbab

Taavi Pailk: kaalukas nädalavahetus - Arsenali elu võimalus ja Premier League'i tiitlimatš

Taavi Pailk: Atletico on jõudnud tagasi sinna, kuhu kuulutakse

Taavi Pailk: Dortmundi ebaedus on süüdi põikpäisus

Viasati kanalitevalikusse lisandus Kidzone TV

Taavi Pailk: kas Premier League'i tiitliheitlus on kujunenud vaid kahe hobuse võidujooksuks?

Aprillis pakuvad Viasati kanalid filmifännidele arvukalt maitsvaid üllatusi!

Taavi Pailk: Meistrite liiga esimesed veerandfinaalid - hundid söönud, lambad terved

Taavi Pailk: kas Manchester United on suuteline peatama Bayerni rongi?

Ära maga maha selle nädala otseülekandeid jalgpalliplatsilt VSB-s!

Taavi Pailk: Man City'l on võimalus lüüa Arsenali kirstu viimane nael

Kavamuudatus juba täna VSB-s!

Taavi Pailk: kohtunike suurimad ämbrid Inglismaa jalgpallis

Kavamuudatused Viasat Sport Balticus

Taavi Pailk: Arsenal ja Chelsea asuvad üksteise tuju rikkuma

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid