Tipphetked Viasati kanalitel

Meelelahutus kogu perele

Viasati kanalitevalikus on üle 50 kanali, sealhulgas eksklusiivsed Viasati filmi-, spordi-, tõsielu- ja uudistekanalid, lisaks ka HD- ning Eesti kanalid.
Kanalite valik
Paketid
Liitu Viasatiga
Liitu Viasati uudiskirjaga

Viasati digiboksid

Telekanalite vaatamiseks pakume kliendi soove arvestades erinevaid digibokse: SD-digiboks, HD-digiboks ja Superbox. 
Lisainfo
Digibokside võrdlustabel

Internet

Telekanalite paketi juurde on võimalus tellida ka vajadustele vastav internetiteenus. Klient saab valida kas mobiilse internetipulga või ruuteri, millega jagada WiFi võrku.
Lisainfo
Küsi pakkumist
 

RSS RSS

Uudised

Aleksei Turovski: Selleks, et planeet oleks elus, peab tolle veevärk korras olema!

„Teadaolevalt on meie planeet Maa ainus elus ja elav planeet päikesesüsteemis,“ sõnab loomateadlane Turovski, „kuid selleks, et...
Loe edasi

Teeninduskeskuste lahtiolekuajad jõulupühadel ja uuel aastal

Rakvere teeninduskeskus: 23. detsembril avatud 10-20 24. detsembril avatud 10–18 25. detsembril suletud 26. detsembril...
Loe edasi

Tõrked Viasat Sport Balticu kanalil

Hetkel on tõrked Viasat Sport Balticu tavapärases töös. Vabandame.
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

15:00

Salajane ladu 13

Emily Lake / Seis. Agendid avastavad, et Helena on elus ja õpetab keskkoolis kirjandust. Jane paljastab oma plaani, aga üks agent peab selle täitmise käigus eluga hüvasti jätma.

16:00

Võrkpall: Schenker Liiga

Kohtuvad: Järvamaa VK-Danpower / Võru VK

Võrkpall
18:00

Ameerika paps

Murtud peeru hotell. Pärast hirmsat einet mürgitab Roger terve maja pideva peeretamisega. Pere peab hotellis elama ja Francine kehastub seal müüginaiseks. Steve proovib ajas tagasi rännata, et kohtuda modelliga, kes portree jaoks poseeris.

18:30

Simpsonid

Homeri ja Lisa ristsõnalahing. Lisa satub vaimustusse ristsõnadest ja osaleb võistlusel. Homer aga veab kihla tütre vastu, et äris kaotatud raha tagasi saada.

19:00

Ninjasõdalased

Enam kui tuhat aastat tagasi põgenes rühm sõdalasi ja preestreid Hiinast Jaapanisse, viis kaasa iidse sõjapidamiskunsti alustõed ning arendas neid aastasadade vältel edasi. Ülisalajase sõdalaste kunsti nimeks sai ninjitsu ning ülioskuslikest ja -ohtlikest sõdalastest ületamatud ninjad. Tänapäeval tähistab ninjasõdalane ülimat väljakutset närvidele, jõule ja täpsusele, milleta üks tõeline ninja hakkama ei saaks. Jaapani võistlussari Ninjasõdalane on ühtaegu naljakas ning pinev inimvõimete proovilepanek kõige erinevamate takistustega üle puistatud rajal, millelt ninjasõdalase tiitliga naasevad vaid üksikud.

19:30

Totaalne muutumine: kodu eri

Perekond Gaston. Mariah Carey abiga luuakse Pensacolas Floridas jõulumaa Finis Gastoni ja ta noorte sugulaste jaoks. Kui uus kaunistatud maja lõpuks valmis saab, tähistatakse seda kauni jõulurongkäiguga.

20:30

Simpsonid

MyPodid ja relvad. Bart sõbruneb muslimist poisi ja tema perega, aga Homer kardab, et perekond koosneb terroristidest. Lisa otsib MyPodi ja ta uueks kinnisideeks saab muusika tõmbamine.

21:00

Kalamehejutud Siberis

Liigume mõnisada kilomeetrit tagasi kohaliku rahva eveenide külla, et katsuda sealt harjust saada. Ilusale ja väsitavale teele jääb jakuutide püha jõgi, vana vangilaager ja mägi, millest ohverdamata ei mööduta. Kuidas läheb meil külavanema juures, kas harjusega näkkab ning mõndagi muud

21:30

Peidupaik

David (Sean Faris) ja Emma (Briana Evigan) on armastav paarike, kes ostab endale unistuste maja. Peagi avastavad nad sealt aga peidetud heroiini ning üritavad majast lahkuda, kuid nende teele satub relvastatud naaber Andy Spector (Dolph Lundgren) koos oma käsilastega. Nüüd saab Davidile ja Emmale selgeks, et maja peidab endas rohkemat kui narkootikume.

23:30

Top Gear

Jeremy üritab ehitada autot, mis oleks isegi väiksem kui kuulus Peel P50. Siis katsetab ta autot Londoni tänavatel ja näitab seda ka asjatundjatele. James paneb proovile Bentley Continental GT Speedi. Richard sõidab katserajal uue Pagani Huayra hüperautoga. Saatekülaline on näitleja Damian Lewis.

00:35

SAF3

Kangelase viimane missioon. Mõned inimesed on tulekahju tõttu vangis ja üks kangelane peab eluga hüvasti jätma.

01:25

Kodumaa

Risttuli. Brody üritab Abu Naziriga sidemeid katkestada ning elab uuesti oma vangistust läbi. Pärast mošees toimunud tulistamist satub Carrie keset avalike suhete õudusunenägu.

02:15

Kodumaa

Rahvasaadik Brody. Carrie ja Saul selgitavad välja, kes on Walkeri kontaktisik Washingtonis, aga sihtmärgil on saadikupuutumatus. Brodyl palutakse Kongressi kandideerida.

03:05

Ninjasõdalased

Enam kui tuhat aastat tagasi põgenes rühm sõdalasi ja preestreid Hiinast Jaapanisse, viis kaasa iidse sõjapidamiskunsti alustõed ning arendas neid aastasadade vältel edasi. Ülisalajase sõdalaste kunsti nimeks sai ninjitsu ning ülioskuslikest ja -ohtlikest sõdalastest ületamatud ninjad. Tänapäeval tähistab ninjasõdalane ülimat väljakutset närvidele, jõule ja täpsusele, milleta üks tõeline ninja hakkama ei saaks. Jaapani võistlussari Ninjasõdalane on ühtaegu naljakas ning pinev inimvõimete proovilepanek kõige erinevamate takistustega üle puistatud rajal, millelt ninjasõdalase tiitliga naasevad vaid üksikud.

03:30

Kalamehejutud Siberis

Jätkame harjuse otsimist ja ühtlasi teekonda Jakuutia poole. Satume ainsasse trassil olevasse söögikohta ja teeme vahepeatuse ilmselt Venemaa ühes koledaimas linnas Ust-Neras. Vihm on lõhkunud teid ja meie Kamaz pannakse väga tõsiselt proovile.

04:00

Power Hit Radio - KICKSTART

ETV2

15:05

Rahvamaja

Jõelähtme maakultuurimaja juhataja M. Jakobi ja kunstilise juhi E. Rikandi tööst maarahva kultuurielu sisustamisel. Autor Andres Sööt.

15:20

Siin ja praegu

Jüri Aarma külaliseks on näitleja Dajan Ahmet. Režissöör Kalev Lepik.

16:05

Karude viimased kantsid

Visuaalselt kaunis loodussari portreteerib meie planeedi majesteetlikumaid ja raevukamaid loomi – karusid. Looduseuurija Chris Morgan sõidab mootorrattaga läbi Alaska, filmides terve aasta kohalikke karusid ja uurides, kuidas nad tulevad toime tundras, rannikualadel ning järjest laieneva linnamaastiku tingimustes. 1. osas lööb Chris Morgan laagri üles keset Alaska loodust paigas, kus on kõige suurem grislide kontsentratsioon maailmas. Morgan jälgib, kuidas seatakse paika keeruline hierarhia. Ta näeb niihästi jõhkraid lahinguid, mida isakarud peavad sigimisajal, kui ka hellusehetki grisliema ja poegade vahel.

17:00

Muumide maailm

17:30

Rallipõrsas Ruudi

Fritz kohtub vanadekodus Theresa Wagneriga. Kuulates naise lugusid tekib tal soov Theresale üllatus valmistada, selleks on tal tarvis vanaisa Oskari abi. Semrat ärritab, et tema vanemad loodavad, et oodatav laps on poeg ja ütleb nimme, et ootab tütart.

18:00

Eesel, heeringas ja nõialuud

Kolmest palast koosnev kogumik, kus esimese loo aluseks on india muinasjutt ”Eesli mõttemõlgutus”, mis jutustab eeslist, kes tahtis peremehe poolehoidu võita ja hakkas matkima peremehe lemmikut - koera. Teine pala on loodud eesti naljalaulu järgi ja räägib kuivamaa heeringast, kes mereelanikuks muutus. Kolmanda loo aluseks on tšehhi muinasjutt ”Nõialuud” - näeme kahte poissi, kes nõialuua leiavad ja sellega toreda õhusõidu teevad. Ühe lame-, kahe ümarnukutehnikas loo stsenarist ja režissöör on Elbert Tuganov.

18:15

Pagar ja korstnapühkija

Ühel kenal päeval vahetavad pagar ja korstnapühkija oma ametid ning see tekitab palju segadust. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde! Režissöör Kalju Kivi.

18:25

Arva ära, kui palju ma sind armastan

Sõbrad otsivad ja leiavad aardeid ning õpivad, et asjad pole alati nii, nagu need paistavad.

18:40

Arva ära, kui palju ma sind armastan

Väike pähkelpruun jänku leiab lilli, mis lume seest ninad välja pistavad. Nüüd teab ta, et kevad pole enam kaugel.

18:50

Suursilm

Väike Uhhuu ja Kirp lähevad seiklusi otsima, aga neil ei vea sellega. Nad märkavad hoopis igasuguseid helisid enda ümber. Ehk võiksidki helid olla nende seiklus? Kui kõik sõbrad oma tegemisi teeks, siis kõlakski see nagu muusika. Varaan Villile see mõte muidugi ei meeldi ja ta püüab sõpru segada. Muusika võib meile tuua suurt rõõmu ja rahulolu. Ka igapäevaelu pakub mitmeid muusikalisi hetki. Ja kui ise ei oskagi pilli mängida, siis pillimängu nautida võib ometi.

19:00

Mesilane Maia

Esimest korda elus hiilib Maia koos Villiga salaja tarust välja ja neid ootavad ees öised seiklused.

19:10

Näh

Näh on väike vahva karvane tegelane, kes koos ema, isa ja sõpradega avastab iga päev midagi uut ning põnevat.

19:20

Aktuaalne kaamera (viipekeeles)

19:30

Aktuaalne kaamera + (vene keeles)

20:00

TV 10 olümpiastarti: 2. etapp

Kes noortest poistest jookseb madalaid tõkkeid sama kiirelt kui Rasmus Mägi oma sportlastee alguses? Milliste kõrgustega alustas karjääri Eesti parim naiskergejõustiklane Eleriin Haas? Kuidas motiveerib Pärnu noori treener Eva Kuningas, kelle juhtimisoskust tunnustas ka Euroopa Kergejõustikuliit? Suvisest U23 koondislastest pääseb suurde plaani tõkkejooksja Keiso Pedriks. Saate toimetaja-režissöör Anu Säärits, reporter Laura Kalam, operaator Teet Konksi, monteerija Villu Martverk.

20:30

Miss Nikki ja Tiger Girls

Mida tähendab vabadus 19-aastasele budausku tüdrukule, kes unistab saada popstaariks, kuid elab repressiivse režiimiga riigis, kus tsenseeritakse iga tema sõna, riideid ja juuksevärvi? Mis juhtub, kui ta hakkab ise oma mõtteid tsenseerima? Kas vabaduse mõiste muutub, kuid avaneb uks lääne demokraatiasse? Kas see tähendab ligipääsu Lady Gaga videotele või tähendab see vabadust kirjutada poliitilisi laule ilma vanglahirmuta? Neid küsimusi vaeb Juliet Lamont Myanmari esimese tüdrukutebändi loo kaudu.

21:25

EBBA muusikaauhinnad 2015

EBBA ehk Euroopa piireületava muusika auhinnad jagati tänavu 14. jaanuaril Gröningenis Eurosonicu festivali raames kümnele artistile, kelle albumit on saatnud edu ka väljaspool kodumaad ja kes on aidanud tutvustada Euroopa rikkalikku muusikapärandit kõikjal maailmas. Varasemate võitjate seas on olnud näiteks Adele ja Katie Melua, aga ka Eesti artistid Kerli ning Ewert and the Two Dragons.

22:25

Cubaton – El Medico lugu

Kord aastas koguneb Eesti hip-hop ringkond aasta suurüritusele ”MC Battle”, kus ennast tõestada soovivad noored räpparid selgitavad välja kõige kõvema tegija - MC. Tegemist on tõenäoliselt kõige vähem tuntud folklooriüritusega, kus SÕNA on relv. Noored tegijad üritavad üksteist sõnaseadmisega üle trumbata - riimid on tihti väga solvavad, kuid reeglina vaimukad. Võimalus kuulsaks räppariks saada meelitab kohale palju kummalisi kujusid. Režissöör Mihkel Ulk, produtsent Nikolai Mihailishin, operaatorid Mart Ratassepp ja Mihkel Soe, helikujundus Tarvo Schmeimann ning tegelased Tommyboy, Mardikas ja BigN.

23:45

Eesti lood

Kord aastas koguneb Eesti hip-hop ringkond aasta suurüritusele ”MC Battle”, kus ennast tõestada soovivad noored räpparid selgitavad enda hulgast välja kõige kõvema tegija - MC. Tegemist on tõenäoliselt kõige vähem tuntud folkloori üritusega, kus SÕNA on relv. Noored tegijad üritavad üksteist sõnaseadmisega üle trumbata - riimid on tihti väga solvavad, kuid reeglina vaimukad. Võimalus kuulsaks räppariks saada meelitab kohale palju kummalisi kujusid. Režissöör Mihkel Ulk, produtsent Nikolai Mihailishin, operaatorid Mart Ratassepp ja Mihkel Soe, helikujundus Tarvo Schmeimann ning tegelased Tommyboy, Mardikas ja BigN.

00:20

ERR.ee uudised

Kanal11

14:45

Ellen

Külas on näitlejad Jessica Lange ja Lupita Nyong´o ja teadusmees Steve Spangler.

15:40

Ellen

Elleni külaliseks on näitleja Tim Allen. Külalisdiskor on Twitch.

16:30

Hooaeg

Täna räägime saatele kohaselt nii ilust kui ka moest. Külastame köitvat näitust, saamaks teada, mis on ”kuuma õhu dush”.

17:10

Metskassid

Kooli tabab kurguviirus ja Metskasside tiimil on tähtsaks võistluseks liikmeid puudu. Charlotte hakkab sünnitama ja Savannah loobub võistlusest, et olla õe kõrval. Marti avastab, et Deirdre on talle algusest peale valetanud.

18:05

Uus-Meremaa tippmodell

Võistlustulle on jäänud seitse tüdrukut ja enne välisriiki suundumist tehakse vahekokkuvõte ja näidatakse mahlaseid hetki modellimajas ja fotosessioonidel toimunust.

19:00

Ebatavalised kahtlusalused

1984 leitakse Floridast naise pussihaavadega lapi. Uurija Larry Tosi on aga tõeliselt üllatunud, kui süüdlane lõpuks paljastub.

20:00

Telerahva aastavahetus

Aastavahetuse programm on Eesti telekanalite jaoks hetk, kus pannakse endast viimane välja. Igaüks püüab teha lõbusamaid, uhkemaid ja üllatavamaid saateid. Nii kubises ETV, Kanal 2 ja TV3 aastalõpp tänavugi kõikvõimalikest lustlikest erisaadetest. Telerahvas sättis end kodustel diivanitel sellest kõigest osa saama, et klaase kõlistades ekraanil nähtavat nautida ja kiruda...

21:00

Kaunis naine

Üks maailma armastatumaid romantilisi komöödiaid! Kaunis tänavatüdruk Vivian (Julia Roberts) müüb äraelamiseks oma keha. Edward (Richard Gere) on aga jäine ärimees, kelle jaoks töö on alati esikohal. Nende tutvus algab tavalise lõbutüdruku ja kliendi kohtumisena, kuid eneselegi ootamatult Edward armub Vivianisse ja pakub talle hunniku raha, et naine veedaks temaga terve nädala...

23:20

Utta Danella: Perekonnasaladus

Edukas ajakirjanik Jakob pöördub pärast pikka eemalolekut kodupaika tagasi. Mehega on kaasas tema uus naine, kellega ta abiellus mitte armastusest, vaid kohusetundest. Koju tagasi jõudes hakkavad Jakobit painama mälestused lapsepõlvest. Mees ei suuda endiselt emale Jonale andestada, sest ta polnud minevikus piisavalt lapse jaoks olemas.

01:05

Reporter+

01:35

Bordell 232

Heather ja ta partner Ally tahavad last. Spermadoonoriks on valitud mõlema lähedane sõber Gary. Ebaõnnestunud katsed kasvatavad aga pingeid kõikide osapoolte suhetes. Heather otsustab lõpuks varastada spermat sealt, kus sellest puudust pole - oma töökohast. Ent kes on kõige sobilikum doonorikandidaat?

02:25

Bordell 232

40-le lähenev kahe lapse ema Lauren on sekstöötaja olnud alles mõned nädalad. Tema ootamatut valikut on ilmselt mõjutanud soov hästi teenida ja hiljutine abielulahutus. Lauren töötab bordellis katseajaga ja peab üsna pea selgusele jõudma nii endas kui ka oma valiku õigsuses.

03:10

Uus-Meremaa tippmodell

Võistlustulle on jäänud seitse tüdrukut ja enne välisriiki suundumist tehakse vahekokkuvõte ja näidatakse mahlaseid hetki modellimajas ja fotosessioonidel toimunust.

04:00

Metskassid

Kooli tabab kurguviirus ja Metskasside tiimil on tähtsaks võistluseks liikmeid puudu. Charlotte hakkab sünnitama ja Savannah loobub võistlusest, et olla õe kõrval. Marti avastab, et Deirdre on talle algusest peale valetanud.

04:40

Nurjatud koerad

Kui Chris ja Claire Foster kuulsid, et nad ei saa lapsi, võtsid nad oma bullterjerile seltsiks kaks labradori, Redi ja Jasperi. Kuid juhtus ime ja Claire jäi lapseootele. Koos beebi Ellie sünniga läks labradoride käitumine käest ära ja Claire ähvardab kodunt lahkuda, kui koeri kontrolli alla ei saa. Nii kutsutakse appi Victoria Stilwell.

RSS RSS

Aleksei Turovski: Selleks, et planeet oleks elus, peab tolle veevärk korras olema!

Teeninduskeskuste lahtiolekuajad jõulupühadel ja uuel aastal

Tõrked Viasat Sport Balticu kanalil

Toomas Vara blogi: AS Roma - Manchester City ja Barcelona - PSG

Toomas Vara blogi: Liverpool - FC Basel ja Monaco - Zenit

Ennustusmängude tulemused

Tähelepanu! Eesti meeste korvpallikoondise saatus VSB-s!

Palju õnne! Viasati telerimängu võitjaks osutus Janika Pärn!

Viimane võimalus võita vinge 42-tolline teler!

Toomas Vara blogi: Manchester City - Bayern ja Schalke 04 - Chelsea

Viasat annab ära tasuta 42-tollise teleri!

Kavamuudatus

Tennis naaseb Viasat Sport Balticusse

Aleksei Turovski esitleb: Viasat Nature'is esilinastus uus dokumentaalsari "Loomariigi hiiglaste sees"!

Viasati meelelahutuslik isadepäeva nädal Rakvere Põhjakeskuses

Toomas Vara blogi: Bayern – Roma ja Ajax – Barcelona

Toomas Vara blogi: Real - Liverpool

Tartu teeninduskeskus

Hea klient!

Tartu teeninduskeskus on novembris avatud E-L 10.00 - 18.00, P 10.00 - 16.00
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Viasati kanalitevalikusse lisandub Tallinna Televisioon

Kalev Kruus: 10. novembril eetris FA Cup!

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid