Tipphetked Viasati kanalitel

27.10|20:00
TV1000 Action East
28.10|19:20
TV1000 Russkoe Kino
29.10|19:00
TV1000 East

Meelelahutus kogu perele

Viasati kanalitevalikus on üle 50 kanali, sealhulgas eksklusiivsed Viasati filmi-, spordi-, tõsielu- ja uudistekanalid, lisaks ka HD- ning Eesti kanalid.
Kanalite valik
Paketid
Liitu Viasatiga
Liitu Viasati uudiskirjaga

Viasati digiboksid

Telekanalite vaatamiseks pakume kliendi soove arvestades erinevaid digibokse: SD-digiboks, HD-digiboks ja Superbox. 
Lisainfo
Digibokside võrdlustabel

Internet

Telekanalite paketi juurde on võimalus tellida ka vajadustele vastav internetiteenus. Klient saab valida kas mobiilse internetipulga või ruuteri, millega jagada WiFi võrku.
Lisainfo
Küsi pakkumist
 

RSS RSS

Uudised

Võta tasuta osa loomaaialoomade kõrvitsapeost!

Hea, klient - prindi iseteenindusest (minuviasat.ee) välja loomaaia kutse ja võta TASUTA osa vingest loomaaialoomade kõrvitsapeaost!...
Loe edasi

Toomas Vara blog: Galatasaray – Dortmundi Borussia ja Liverpool – Madridi Real

VSB: Galatasaray – Dortmundi Borussia   Kolmapäevaõhtuses Viasat Sport Balticu live-mängus pole oodata mingit...
Loe edasi

Kavamuudatus Viasat Sport Balticus

Kalev Kruus: homses kavas on üks öine muudatus. Kell 01.30 me näitame jalgpalli LOSC Lille - Everton, mitte jäähokit nagu hetkel näitab...
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

18:00

Perepea

Merihobu merekarbipidu. Quahogi tabab torm. Brian tarbib närvide rahustamiseks kahtlaseid aineid ning tal on raskusi kaineks saamisega. Meg läheb liiga kaugele, kui pere jälle ta kallal norib.

18:30

Simpsonid

Bart teel. Kasutades võltsitud juhilube rendib Bart auto ning asub koos sõpradega teele. Lisa ja Homeri vahele tekib eriline side, kui Skinner seab sisse päeva ”Mine oma vanematega koos tööle”.

19:00

Suure paugu teooria

Näitleja katalüsaator. Sheldon tahab Penny käest näitlemistunde võtta, et saada paremaks õpetajaks. Rajil on kohatud fantaasiad, mille peaosas on Bernadette.

19:30

Suure paugu teooria

Heategija tegur. Mehed lähevad pidulikule õhtusöögile, et veenda rikkaid annetajaid andma raha füüsika õppetoolile. Leonard peab otsustama, kui kaugele ta on valmis minema, kui üks annetaja tema vastu huvi üles näitab.

20:00

Perepea

Vaikuse karjed: Brenda Q lugu. Quagmire satub haiglasse. Ta õde Brenda ja õe kallim Jeff kiirustavad Quahogi, et tema eest hoolitseda. Kui Glenn paraneb, saab ta peagi aru, et hoopis Brenda on see, kes abi vajab.

20:30

Simpsonid

22 lühifilmi Springfieldist. Springfiledi elanike elud satuvad valgusvihku, kui Bart ja Milhouse otsustavad teha seotud lühifilmide sarja.

21:00

Kõige naljakamad koduvideod

Erkki Sarapuu juhtimisel on koduvideote vaatamine lõbusam, tempokam ja mis peamine – kodusem, sest Erkki tutvustab klippe terve saate vältel läbi isikliku vaatenurga. Võib öelda, et serveerime välismaa koomikat koduses kastmes ja tulemus on maitsvam kui varem, märkis saatejuht.

21:30

Peoloomad 3: tere tulemast ülikooli!

Van Wilder (Jonathan Bennett) lõpetas keskkooli. Ta pidi minema koos oma isaga reisile Amsterdami, kuid see langeb isa tiheda töögraafiku tõttu ära. Seejärel peab Van minema Coolidge kooli, pere-traditsiooni tõttu. Tema perekonnal on seal enda nimega hoone, Wilder Hall. Kui Van kooli jõuab, on sellest saanud lõbusa kooli asemel hoopis sõjaväeline kool, mida juhib Dean Reardon (Kurt Fuller). Sõjaväelane Reardon vihkab vanemat Wilderit ja tahab seetõttu pöörata noorema Wilderi elu pahupidi. Ta ei saa visata teda koolist välja, sest ta isa on rikas ja tal on sidemeid kooliga. Selle tõttu proovib Reardon teha Van´i elu teisiti kohutavaks. Wilder pole aga ka papist poiss ning otsustab oma toakaaslasega teha peo ülikoolilinnakus. Linnakus, kus pole lubatud suudlemine, narkootikumid, alkohol, seks või mõni teine asi, mis on ”lõbus”.

23:25

Puhkus Mehhikos 3

Selles skandaalses sarjas saadetakse 11 hoolikalt valitud osavõtjat koos võttegrupi ja võrratu saatejuhi Žanna Friskega Mehhikosse elama uhkesse villasse, kus tavaliselt veedavad oma puhkust Hollywoodi tähed. Seal ootab neid terve patarei erinevaid jooke ja igapäevased peod Vene meelelahutusmaailma staaridega. Projekti ”Puhkus Mehhikos” peaeesmärk ei ole mitte üksnes puhkus, vaid osalejad peavad perioodi pikendamiseks selles taevalikus paigas leidma endale paarilise. Suurim raskus, mis osalejatel tuleb ületada, on võõraste inimestega suhtlemine ja pidev kontakt nendega. Juba projekti esimesel nädalal juhtus kaklusi, seksi ja muudki huvitavat. See on tõsielusari, mis neelab su täielikult endasse ja sa ei suudagi enam muust mõelda.

00:25

Puhkus Mehhikos 3: ekstra

00:40

Suure paugu teooria

Näitleja katalüsaator. Sheldon tahab Penny käest näitlemistunde võtta, et saada paremaks õpetajaks. Rajil on kohatud fantaasiad, mille peaosas on Bernadette.

01:10

Suure paugu teooria

Heategija tegur. Mehed lähevad pidulikule õhtusöögile, et veenda rikkaid annetajaid andma raha füüsika õppetoolile. Leonard peab otsustama, kui kaugele ta on valmis minema, kui üks annetaja tema vastu huvi üles näitab.

01:40

Tenerife

Alles on jäänud vaid 4 võistlejat. Kes juba lahkunud mängijatest saab võimaluse tagasi tulla? Miks saab külaline endale ootamatult suured volitused? Kas Renee kakles brittidega Annimari pärast?

02:30

Power Hit Radio - KICKSTART

04:30

Kodu keset linna

Hannes otsustab aidata Stenil Karolaga kohtuda. Lara teeb Marina soovitusel Hannesele lilletesti”. Niina kurdab oma elu Marinale.

ETV2

18:20

Klumpsud

18:30

Lastetuba: Meisterdame Mariga. Pesulõksust kõrvaklapihoidja

Johannes ja Gustav Selirand teevad koos Mari Viigiga kõrvaklapihoidjaid!

18:40

Kasperi ja Emma lood

Seriaali tegelasteks on 5-aastased Kasper ja Emma ning nende lemmikmänguasjad – Lõvikutsu ning preili Jänes. Laste sooviks on luua südamlik ja põnev maailm, kus nemad koos leludega oma argielu muredes ning rõõmudes on üksteisele toeks. Näeme põngerjaid tõelises mänguhoos, kus fantaasia ja unistused muutuvad reaalsuseks.

18:55

Väike printsess

Lossis on spordipäev. Oma meelepahaks avastab väike printsess, et peab ühes meeskonnas olema Admirali ja Nähvitsaga!

19:05

Vahva Roosi

Kui Kõrvik näeb ühel ööl taevas sähvivaid tulesid, arvab ta, et tegu on ufoga. Roosi näeb tulesid Märdi ja Mirjami maja kohal. Kas see on tõesti päris ufo?

19:20

Aktuaalne kaamera (viipekeeles)

19:30

Aktuaalne kaamera (vene keeles)

20:00

8 mm ELU

Kuidas suvitati aastal 1971? Milline nägi välja Kesk-Aasia turismireis 80ndatel? Saates on perekond, kes näeb esimest korda oma veerandsajandi tagust pulmafilmi. Saatejuht Tambet Tuisk.

20:30

Kutsumus

Dokumentaalfilm Valga rajooni Puka piirkonna maakino mehhaanikust Jaan Vihmast. Režissöör Veljo Käsper.

20:40

Hukkunud Alpinisti hotell

Vendade Strugatskite teose ainetel valminud teaduslik-fantastiline põnevusfilm inimeste kohtumisest tulnukatega teiselt planeedilt. Režissöör Grigori Kromanov, operaator Jüri Sillart, kunstnik Tõnu Virve, helilooja Sven Grünberg. Osades Uldis Pucitis, Jüri Järvet, Lembit Peterson, Mikk Mikiver, Karlis Sebris, Irena Kriauzaite, Sulev Luik, Tiit Härm, Nijole Ozelyte, Kaarin Raid.

22:00

Kuritegu

Troels Hartmann on kahtlusalusena taas politsei ja meedia teravdatud tähelepanu all, ent uurijatel on alust arvata, et 13 päeva kestnud juurdlus on järjekordsesse ummikseisu jõudnud. Võika kuriteo toimepanijat tuleb mujalt otsida.

23:00

Sünge juhtum

Pärast pikalt vindunud tüli teevad kunagised paarimehed viimaks vaherahu ja Cohle viib Marty kurssi uute asitõenditega, mis heidavad ammusele mõrvajuhtumile sootuks uut valgust.

23:50

BFM esitleb: lyhikas Kitsas on*

23:55

Eesti TOP 7

00:48

ERR.ee uudised

Kanal11

18:00

Doktor Oz

Wendy Williamsi tervise verstapostid - kogu tõde kaalu kohta, rinnavähiuuring ja kolonoskoopia. Kuidas helistada hädaabinumbrile? Kõik, mida peate teadma, enne kui selle numbri valite.

19:00

Uus võimalus

Koffi tabab Alice´i ja Lucie teolt. Lansac soovitab Alice´il nende armuromaani edasi teeselda. Alice kahtlustab, et Lansac on temasse päriselt armunud.

19:30

Uus võimalus

Stalfordi kaustast puudub tähtis lehekülg. Anne nõustub Barowd aitama. Alice on Lansaci peale foto pärast vihane. Lansac avaldab Alice´ile jahmatava tõe, et ta on homo.

20:00

Saladused

Agnes ja Tarmo on lõbusas paarisuhtes: nad armastavad teineteisele totraid ja lapsikuid vempe teha. Mõlemad naudivad nendega kaasnevat spontaansust ja mängulisust, aga kui sünnib laps, peavad asjad vähemalt Agnese meelest muutuma. Tarmo aga seda ei arva ning pikale veninud lapsepõlv hakkab lõpuks tõsiselt varjutama paarisuhet, kus kuidagi täiskavanuks saada ei taheta.

20:30

Köök

Võrust tulnud Maks on pealinnas hädas öömajaga ja Kaspar lubab teda aidata, see tekitab aga totaalse segaduste jada. Pöörane Peakokk kaotab aga kogemata äädikat juues oma maitsemeeled ja restorani edasine eksistents satub jällegi ohtu. Lisaks selgub, et kõik alluvad on Peakokale oma naha hoidmiseks pidevalt valetanud ja mett mokale määrinud - nüüdsest nõuab Peakokk kristalset ausust, kuid avastab peagi, et tõde võib olla veel kibedam kui äädikas.

21:00

Romantiline reede - Südamesõbra pulm

Romantiline komöödia Julianne´st (Julia Roberts), kes armub oma parimasse sõpra päeval, mil see teeb abieluettepaneku... teisele naisele. Julianne üritab päästa, mis päästa annab ja pulmad iga hinna eest kihva keerata. Mehe väljavalitu Kimberly (Cameron Diaz) aga ei kavatsegi rivaalile alla vanduda. Menufilmi muusika kandideeris Oscarile.

23:00

Näpud põhjas

Juhukohtumine hilisõhtul pärast tööd viib ootamatult selleni, et Max ja Caroline lendavad eralennukiga Grammyde auhinnashow´le koos hiphopi staar 2 Chainziga.

23:30

Sõbrad

Joey läheb Chandleriga tülli ja otsustab välja kolida. Rachel ja Phoebe lasevad end tätoveerida. Monica isa saab teada, et tema tütar käib ta parima sõbra Richardiga.

00:00

Ellen

Elleni külaliseks on näitleja Jennifer Garner (”Elujanu”). Külalisdiskoriks on tantsija ja koreograaf Derek Hough.

00:50

Reporter

01:45

Mehi jalaga segada

Jacki artikkel ilmub teadusajakirjas. Marini tagaselja ilmub tema raamatu esimene peatükk ”The New Yorkeris”. Jack on Marini peale pahane, kuigi tänu loole saab Jackist naiste unelmate mees. Mai on kasuema rollist elevil, Celia jälle armukade. Elmosse tuleb Jewel ja Theresa minevikult langeb loor.

02:30

Küladetektiivid

Sven Hansen ja Anton Stadler kutsutakse koolivaheaja esimesel päeval koolimajja - ühest klassist leiti õpetaja Robert Neumanni laip. Selgub, et mehe peale kandis viha nii mõnigi - näiteks õpilane Jens Jacoby, kellel jäi Neumanni pärast kool lõpetamata. Kas noormees maksis nõnda õpetajale kätte? Või oli see hoopis kultuuriministeeriumi ametnik Simone Dorn, kel oli tapetuga armulugu?

03:15

Superlapsehoidja

Froebrichi peres kasvab viis last, kes taovad, näpistavad, karjuvad, kaklevad ja hauguvad vastu ning pereisal on nende korralekutsumiseks väga unikaalsed võtted, nagu kõrvust tirimine ja terava kastme huulile toppimine.

04:00

Süütu süüdlane

Selim läheb Metlemile kallale. Fatmagül ja Kerim vahetavad südamlikke kirju. Mustafa ema palub Fatmagülilt andeks. Ebe Ninel läheb süda härdaks ning ta lubab vaesel tudengipoisil restoranis töötada. Mukaddes ja Rahmi saavad teada DNA testi tulemused.

04:45

Reporter

RSS RSS

Võta tasuta osa loomaaialoomade kõrvitsapeost!

Hea, klient - prindi iseteenindusest (minuviasat.ee) välja loomaaia kutse ja võta TASUTA osa vingest loomaaialoomade kõrvitsapeaost!

 

Toomas Vara blog: Galatasaray – Dortmundi Borussia ja Liverpool – Madridi Real

Kavamuudatus Viasat Sport Balticus

Toomas Vara jalgpalli blogi: Barcelona – Ajax ja AS Roma – Bayern

Viasati Tartu esindus 10.oktoobril 2014

Viasat loosis teleka välja

Tähelepanu - seoses naiste korvpalli MM finaalturniiriga Türgis on nädalavahetusel kavas taas asset leidnud muudatused!

Tähelepanu - nädalvahetuse kavas on toimunud olulisi muudatusi seoses Korvpalli BBL CUP turniiriga Liepajas!

Kolmapäevases VSB kavas on toimunud väike täiendus!

Taavi Pailk: Viasat Sport Baltic toob taaskord vaatajateni põneva Meistrite liiga hooaja!

VSB F1 ennustusmängu võitja emotsionaalne elamus

Viasat avas Eesti tugitoolisportlaste 2014/2015 hooaja

Viasat Eesti on loomaaia Aasta Sõber 2014!

Klienditeenindus pühade ajal 20.08.2014

Vinge nädalalõpp Viasat Sport Balticus!

Viasat alustab taas Premier League'i mänguga

Madridi Real vs Sevilla teisipäeva õhtul!

Eesti parimad vutikommentaatorid

Liitu meie uudiskirjaga!

Tänasest lisandus kanalivalikusse uus kanal HISTORY!

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid