Tipphetked Viasati kanalitel

27.10|20:00
TV1000 Action East
28.10|19:20
TV1000 Russkoe Kino
29.10|19:00
TV1000 East

Meelelahutus kogu perele

Viasati kanalitevalikus on üle 50 kanali, sealhulgas eksklusiivsed Viasati filmi-, spordi-, tõsielu- ja uudistekanalid, lisaks ka HD- ning Eesti kanalid.
Kanalite valik
Paketid
Liitu Viasatiga
Liitu Viasati uudiskirjaga

Viasati digiboksid

Telekanalite vaatamiseks pakume kliendi soove arvestades erinevaid digibokse: SD-digiboks, HD-digiboks ja Superbox. 
Lisainfo
Digibokside võrdlustabel

Internet

Telekanalite paketi juurde on võimalus tellida ka vajadustele vastav internetiteenus. Klient saab valida kas mobiilse internetipulga või ruuteri, millega jagada WiFi võrku.
Lisainfo
Küsi pakkumist
 

RSS RSS

Uudised

Toomas Vara blog: Galatasaray – Dortmundi Borussia ja Liverpool – Madridi Real

VSB: Galatasaray – Dortmundi Borussia   Kolmapäevaõhtuses Viasat Sport Balticu live-mängus pole oodata mingit...
Loe edasi

Kavamuudatus Viasat Sport Balticus

Kalev Kruus: homses kavas on üks öine muudatus. Kell 01.30 me näitame jalgpalli LOSC Lille - Everton, mitte jäähokit nagu hetkel näitab...
Loe edasi

Toomas Vara jalgpalli blogi: Barcelona – Ajax ja AS Roma – Bayern

3-nädalane  paus sai läbi ja Euroopa on pöördunud tagasi klubijalgpalli mustritesse. Koondis emängudelt  tervelt tagasi...
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

18:30

Simpsonid

Kala nimega Selma. McClure saab taas rolli Hollywoodis, kui ta hakkab tädi Selmaga semmima.

19:00

Suure paugu teooria

Bussipükste kasutus. Leonardil on idee nutitelefoni rakenduse jaoks, aga nagu ikka, tahab Sheldon juhtimise üle võtta. Sheldon visatakse tiimist välja ja Penny püüab meeste vahel rahu sobitada.

19:30

Suure paugu teooria

Armuauto teisaldamine. Kamp läheb autoreisile, et osaleda teadusüritusel. Howard muutub ärevaks, kui Bernadette satub kokku endise kallimaga.

20:00

Perepea

Merihobu merekarbipidu. Quahogi tabab torm. Brian tarbib närvide rahustamiseks kahtlaseid aineid ning tal on raskusi kaineks saamisega. Meg läheb liiga kaugele, kui pere jälle ta kallal norib.

20:30

Simpsonid

Bart teel. Kasutades võltsitud juhilube rendib Bart auto ning asub koos sõpradega teele. Lisa ja Homeri vahele tekib eriline side, kui Skinner seab sisse päeva ”Mine oma vanematega koos tööle”.

21:00

Kõige naljakamad koduvideod

Erkki Sarapuu juhtimisel on koduvideote vaatamine lõbusam, tempokam ja mis peamine – kodusem, sest Erkki tutvustab klippe terve saate vältel läbi isikliku vaatenurga. Võib öelda, et serveerime välismaa koomikat koduses kastmes ja tulemus on maitsvam kui varem, märkis saatejuht.

21:30

Kordusõppus

LA SWAT-tiimi treeningharjutus läheb täeilikult lörri, kui nad leiavad end silmitsi kahe rivaalitseva jõuguga, olles lõksus mahajäetud angaaris ning relvasttaud vaid paukpadrunitega.

23:25

Puhkus Mehhikos 3

Selles skandaalses sarjas saadetakse 11 hoolikalt valitud osavõtjat koos võttegrupi ja võrratu saatejuhi Žanna Friskega Mehhikosse elama uhkesse villasse, kus tavaliselt veedavad oma puhkust Hollywoodi tähed. Seal ootab neid terve patarei erinevaid jooke ja igapäevased peod Vene meelelahutusmaailma staaridega. Projekti ”Puhkus Mehhikos” peaeesmärk ei ole mitte üksnes puhkus, vaid osalejad peavad perioodi pikendamiseks selles taevalikus paigas leidma endale paarilise. Suurim raskus, mis osalejatel tuleb ületada, on võõraste inimestega suhtlemine ja pidev kontakt nendega. Juba projekti esimesel nädalal juhtus kaklusi, seksi ja muudki huvitavat. See on tõsielusari, mis neelab su täielikult endasse ja sa ei suudagi enam muust mõelda.

00:25

Puhkus Mehhikos 3: ekstra

00:40

Suure paugu teooria

Bussipükste kasutus. Leonardil on idee nutitelefoni rakenduse jaoks, aga nagu ikka, tahab Sheldon juhtimise üle võtta. Sheldon visatakse tiimist välja ja Penny püüab meeste vahel rahu sobitada.

01:10

Suure paugu teooria

Armuauto teisaldamine. Kamp läheb autoreisile, et osaleda teadusüritusel. Howard muutub ärevaks, kui Bernadette satub kokku endise kallimaga.

01:40

Tenerife

Miks Kristil ei lubata hääletada? Kuidas kasutab kogutud auhinnapunkte Marko? Mis ülesanne paneb Reneel silmad särama? Kui kiiresti saab aru hispaania keelest? Keegi peab siiski lahkuma - kes?

02:30

Power Hit Radio - KICKSTART

04:30

Kodu keset linna

Henri ei taha Hannesega rääkida. Ervin ägestub ja vabandab. Henri tunnistab Hannesele, et pole enam Angelaga koos. Matil on Steni juurde asja. Helen tuleb tagasi.

ETV2

18:45

Väike printsess

Väike printsess peab poodi, kuid millegipärast pole ostjad kaubaga rahul...

18:55

Kosmoselendurid

Kotkas tunneb, et sõbrad on ta hüljanud. Peagi saab ta teada, et neil on talle üllatus, ja õpib, et sõpruse aluseks on usaldus.

19:05

Sõprade linn

Hopsu tahab suureks saades hakata tööle nii politseis, tuletõrjes kui ka kiirabis. Talle tundub, et seal tehakse igal pool lahedaid asju. Kui linnas on pühadepidustused, näeb ta, et päästeteenistused teevad kogu aeg tööd.

19:20

Aktuaalne kaamera (viipekeeles)

19:30

Aktuaalne kaamera (vene keeles)

20:00

4x4. Kasahstan ja Kõrgõzstan

Ees ootab jaanipäev, millele järgneval hommikul tehakse viimane mitte just kõige paremini õnnestunud ponnistus 4000 meetri vallutamiseks. Seejärel keeratakse autoninad taas Kasahstani poole, et külastada endist pealinna Almatõd ja teha üks rahulik voolava veega pesemise ning voodis magamise öö. Saatusel on aga teised plaanid...

20:30

Karm põhjala

Jäise Skandinaavia karmides oludes käib äge olelusvõitlus. Hundikarjal tekib saagi pärast kokkupõrge karudega, muskusveiste kaklusturniiride müra kajab läbi tundra ja terava kuulmisega habekakud leiavad saakloomad üles paksu lume alt. Külmal talveajal valitseb toidunappus, seetõttu ei tohi kunagi valvsust kaotada ja tuleb kõiki võimalusi maksimaalselt ära kasutada.

21:20

Telvelaid

Saade salvestati looduskaitsepäeval Telvelaiul, teejuhiks Vilsandi looduskaitseala direktor Arvo Kullapere. Režissöör Norma Jõekalda.

21:30

Sünge juhtum

Pärast pikalt vindunud tüli teevad kunagised paarimehed viimaks vaherahu ja Cohle viib Marty kurssi uute asitõenditega, mis heidavad ammusele mõrvajuhtumile sootuks uut valgust.

22:25

Bluestone 42

Kui Simoni pruut keelab mehel poissmehepeo, on rühmakaaslastel soovitus olemas, kuidas käituda. Millsy ja Bird õpivad puštu keelt ning oskus kulub marjaks ära. Nickil õnnestub ometi kord Maryle muljet avaldada.

22:50

Eesti TOP 7

23:35

Väljaspool kahtlust

O: Kelly Reilly, Ciaran Hinds, Shaun Dingwall jt. Krimisari. Briti menukirjanikust teleprodutsendi Lynda La Plante´i nimi seostub ilmselt paljudel eeskätt krimisarjaga Peamine kahtlusalune”, mis oli läbilöögiprojektiks varem suhteliselt vähe tuntud näitlejale Helen Mirrenile. Tema mängitud kriminaaluurija Jane Tennison oli sunnitud meestekeskses maailmas üpris komplitseeritud mõrvajuhtumeid lahendades oma eraelu sootuks unustama. Väljaspool kahtlust” on justkui eelmise sarja kaasajastatud versioon. Noor politseikonstaabel Anna Travis otsustab jätkata oma kadunud isa ametit. Mõrvarühma enesekeskse üleminspektori Langtoni alluvusse määratud naine on sunnitud tegelema äärmiselt jõhkrate roimade uurimisega.

01:13

ERR.ee uudised

Kanal11

18:00

Doktor Oz

Selle hooaja kõige vastuolulisem saade. Silmaoperatsioon, millest ei saa aru isegi silmaarstid. Häirivad kõrvalmõjud, eksitava reklaami edastamise süüdistused ja veelgi enam! Mida on tarvis teada, enne kui otsustate maailma kõige menukama vabatahtliku operatsiooni kasuks.

19:00

Uus võimalus

Alice tahab Marcile näidata, et suudab võrgutada staari. Ta presenteerib Lansacile oma nägemust Chamberlaini kampaaniast. Lansac suudleb Alice´i teiste ees.

19:30

Uus võimalus

Lansac kutsub kõiki õhtusöögile. Laetitia edutab Alice´i Chamberlaini kampaania juhiks. Lucie ja Alice nuhivad Koffi kabinetis.

20:00

Pilvede all

Kõik on Liisa pärast mures ja tülid on kerged tekkima. Sirje sõidab pealinna, kuid sellest on rohkem kahju kui kasu. Liisaga juhtunu ajel annab Kertu lõpuks Erikule uue võimaluse ning ka Piret ja Märt astuvad oma suhtes sammukese edasi.

21:00

Gok Wan kokkab

Täna tulevad valmistamisele Hiinas tänavatoiduks peetavad road. Näiteks lambakebabid kurgiga ja veiseliha supp nuudlitega. Imelihtne ja imehea.

21:30

Kuula mu laulu

Meeleoluka hittsaate ”Laula mu laulu” järelsaade. Tänases saates on külas Birgit Õigemeele sõbrad ja kolleegid Pearu Paulus ja Mihkel Mattisen ning Birgiti elukaaslane Indrek Sarrap. Nad arutavad selle nädala laulude üle ning paljastavad, millised Birgiti iseloomuomadused valmistavad ta lähedastele kõige suuremat rõõmu ja ka kõige suuremat peavalu.

22:30

Kolm naist paadis

Seitse kodust harjutust, mis aitavad rindu pringimaks saada. Mida kujutab endast kalapediküür?

23:00

Näpud põhjas

Caroline saab teada, et Andy on pärast nende lahkuminekut oma poe kinni pannud. Seepärast pöördub Caroline selgeltnägija poole, et oma romantilisest tulevikust aimu saada.

23:30

Sõbrad

Viimaks saabub õnnis hetk Racheli ja Rossi suhetes. Monica tutvub toitlustajatööd tehes põneva artistiga.

00:00

Ellen

Elleni saates on suur Halloweenipidustus ja külas on Alison Sweeney kaalusaatest ”Suurim kaotaja”.

00:50

Reporter

01:45

Mehi jalaga segada

Patricku ema Celia teatab oma pojale ning Buzzile, et nad on isa ning poeg. Annie ja Marin üritavad leida ilusalongi. Elmos toimub maavärin ning Marin ja Jack peavad oma kadunud sõpru otsima.

02:30

Küladetektiivid

Anton Stadler ja Sven Hansen peavad lahendama Oberwiesthali raekoja ees hukkunud Friedhelm Kohlmanni surmajuhtumi. Õnnetust pealt näinud linnapea Hubert Leitner kardab, et tappa taheti hoopis teda. Niisiis peavad uurijad vaatama korraga väga mitmes suunas.

03:15

Superlapsehoidja

Sylvia ja Michael Federicol on kolm poega ja Sylvia tunnistab ausalt, et tahab olla lõbus ja vahva ema, mitte kuri korranõudja. Mõlemad vanemad kasutavad rämpstoitu, et meelitada lapsi selle abil hästi käituma. Jo Frost üritab vanemates tahtejõudu kasvatada, et nad suudaksid oma pereelu kontrolli all hoida.

04:00

Süütu süüdlane

Mukaddesi ja Fatmagüli vahelised suhted on muutunud veelgi dramaatilisemaks. Kadir ja Ömer püüavad tõestada, et Kerim ei ole süüdi Vurali surmas. Kuid on üks tunnistaja, kes teab kogu tõde. Vaatamata sellele, et Fatmagüli ja Kerimi ümber toimub iga päev midagi negatiivset, on nende armastus ainuke lootus nende tuleviku suhtes.

04:45

Reporter

RSS RSS

Toomas Vara blog: Galatasaray – Dortmundi Borussia ja Liverpool – Madridi Real

Kavamuudatus Viasat Sport Balticus

Toomas Vara jalgpalli blogi: Barcelona – Ajax ja AS Roma – Bayern

Viasati Tartu esindus 10.oktoobril 2014

Viasat loosis teleka välja

Tähelepanu - seoses naiste korvpalli MM finaalturniiriga Türgis on nädalavahetusel kavas taas asset leidnud muudatused!

Tähelepanu - nädalvahetuse kavas on toimunud olulisi muudatusi seoses Korvpalli BBL CUP turniiriga Liepajas!

Kolmapäevases VSB kavas on toimunud väike täiendus!

Taavi Pailk: Viasat Sport Baltic toob taaskord vaatajateni põneva Meistrite liiga hooaja!

VSB F1 ennustusmängu võitja emotsionaalne elamus

Viasat avas Eesti tugitoolisportlaste 2014/2015 hooaja

Viasat Eesti on loomaaia Aasta Sõber 2014!

Klienditeenindus pühade ajal 20.08.2014

Vinge nädalalõpp Viasat Sport Balticus!

Viasat alustab taas Premier League'i mänguga

Madridi Real vs Sevilla teisipäeva õhtul!

Eesti parimad vutikommentaatorid

Liitu meie uudiskirjaga!

Tänasest lisandus kanalivalikusse uus kanal HISTORY!

Otseülekanded nädalalõpul Viasat Sport Balticus!

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid