Tipphetked Viasati kanalitel

22.12|20:00
TV1000 Action East
24.12|19:00
TV1000 East
29.12|20:00
TV1000 Action East

Meelelahutus kogu perele

Viasati kanalitevalikus on üle 50 kanali, sealhulgas eksklusiivsed Viasati filmi-, spordi-, tõsielu- ja uudistekanalid, lisaks ka HD- ning Eesti kanalid.
Kanalite valik
Paketid
Liitu Viasatiga
Liitu Viasati uudiskirjaga

Viasati digiboksid

Telekanalite vaatamiseks pakume kliendi soove arvestades erinevaid digibokse: SD-digiboks, HD-digiboks ja Superbox. 
Lisainfo
Digibokside võrdlustabel

Internet

Telekanalite paketi juurde on võimalus tellida ka vajadustele vastav internetiteenus. Klient saab valida kas mobiilse internetipulga või ruuteri, millega jagada WiFi võrku.
Lisainfo
Küsi pakkumist
 

RSS RSS

Uudised

Teeninduskeskuste lahtiolekuajad jõulupühadel ja uuel aastal

Rakvere teeninduskeskus: 23. detsembril avatud 10-20 24. detsembril avatud 10–18 25. detsembril suletud 26. detsembril...
Loe edasi

Tõrked Viasat Sport Balticu kanalil

Hetkel on tõrked Viasat Sport Balticu tavapärases töös. Vabandame.
Loe edasi

Toomas Vara blogi: AS Roma - Manchester City ja Barcelona - PSG

VSB: AS Roma – Manchester City Müncheni Bayern on alagrupis E nii edasipääsu kui ka esikoha 12 punktiga juba taganud. Ülejäänud...
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

21:00

Kõige naljakamad koduvideod

Erkki Sarapuu juhtimisel on koduvideote vaatamine lõbusam, tempokam ja mis peamine – kodusem, sest Erkki tutvustab klippe terve saate vältel läbi isikliku vaatenurga. Võib öelda, et serveerime välismaa koomikat koduses kastmes ja tulemus on maitsvam kui varem, märkis saatejuht.

21:30

Räpane amet

Maffia, pokker, must raha – kõik see iseloomustab intrigeerivat põnevikku”Räpane amet”, mis põhineb ameerika kirjaniku George V. Higginsi bestsellerist krimiromaanil. Filmi tegevustik toimub keset 2008. aasta majanduskriisi ning seda iseloomustab hästi filmis kõlav mõte: ”See ei ole siin riik. See on Ameerika. Ja Ameerika - see on äri. Räpane äri.” Paradoksaalne, aga majanduskriis mõjus kõige rängemalt gängsteritele, röövides neilt nende ebaausalt teenitud raha. Ebaseaduslikud mängud on ainukesed järelejäänud kasumiallikad selles varimajanduses. Kui aga maffia kontrollitud pokkerimängus toimub röövimine, saadavad maffiabossid olukorda lahendama oma jokkeri – armutu ”musta pesu pesija” Cogani (Brad Pitt).

23:25

Puhkus Mehhikos 3

Selles skandaalses sarjas saadetakse 11 hoolikalt valitud osavõtjat koos võttegrupi ja võrratu saatejuhi Žanna Friskega Mehhikosse elama uhkesse villasse, kus tavaliselt veedavad oma puhkust Hollywoodi tähed. Seal ootab neid terve patarei erinevaid jooke ja igapäevased peod Vene meelelahutusmaailma staaridega. Projekti ”Puhkus Mehhikos” peaeesmärk ei ole mitte üksnes puhkus, vaid osalejad peavad perioodi pikendamiseks selles taevalikus paigas leidma endale paarilise. Suurim raskus, mis osalejatel tuleb ületada, on võõraste inimestega suhtlemine ja pidev kontakt nendega. Juba projekti esimesel nädalal juhtus kaklusi, seksi ja muudki huvitavat. See on tõsielusari, mis neelab su täielikult endasse ja sa ei suudagi enam muust mõelda.

00:25

Puhkus Mehhikos 3: ekstra

00:55

Suure paugu teooria

Hetkeseisundi põlemine. Leonardi ja Penny kihlus mõjub Sheldonile rängalt, sest mõte sellest, et ta ei saa enam Leonardiga koos elada, põhjustab talle tohutut stressi ja paanikat. Howard ja Bernadette otsivad inimest, kes aitaks Howardi ema eest hoolitseda.

01:20

Moodne perekond

Mehine rantšo. Terve pere tõmbab kauboisaapad jalga ja sõidab Wyomingisse, et vabas õhus seigelda. Puhkuse ajal proovitakse loomi karjatada, märki lasta ja hobustega ratsutada. Paljud pereliikmed kogevad uusi asju ning loomulikult on varuks ka suur üllatus.

01:45

Kälimehed

Kodumaise komöödiasarja teine hooaeg algab pinevalt. Nii Raivo ja Rebekka (Peeter Oja ja Merle Palmiste) kui Urmas ja Riina (Sepo Seeman ja Hilje Murel) jäävad oma senistest kodudest ilma ning peavad kolima asenduspinnale. Kas see aga päästab naabripered ja kälimehed omavahelisest läbikäimisest ja pidevast rivaalitsemisest? Ja mis muutused toob endaga kaasa peategelaste ellu sisse sadav salapärane Kersti (Piret Laurimaa)? Teistes osades Andrus Vaarik, Veikko Täär, Nero Urke ja Marko Leht. Stsenarist Peep Pedmanson, tootja Ruut.

02:45

Power Hit Radio - KICKSTART

04:30

Kodu keset linna

Henri räägib oma plaanist Mikule. Hannes loodab, et kontrollib olukorda. Sirje ei hooli Niina keelust. Renee etteaste kukub läbi.

ETV2

21:00

Ajameistrid

Animatsiooni elementidega dokumentaalfilm 85-aastasest Elbert Tuganovist ja 80-aastasest Heino Parsist - kahest animaatorist-elukunstnikust, kes vaatamata muutlikele oludele teostasid end aja meistritena. Stsenarist ja režissöör Mait Laas. Eesti filmiajakirjanike ühing valis Ajameistrid 2008. aasta parimaks filmiks.

22:10

Muutlik õnn

R: Barbet Scroeder. O: Glenn Close, Jeremy Irons, Ron Silver jt. Draama. Muutlik õnn” lähtub õigusteadlase Alan Dershowitzi raamatust, mis omakorda baseerub tõsilool. Jõuluõhtu järel langeb diabeetik Sunny von Bülow koomasse. Kuna Sunny abielu aristokraat Clausiga polnud just pilvitu, langeb mehele mõrvakahtlus. Claus pöördub abisaamiseks õigusteadlase Alan Dershowitzi poole, kes on aga algselt samuti mehe süüs kindel. Kõigest hoolimata võtab Alan kõrgi hoiakuga Clausi süüasja enese hooleks ja peab nüüd maadlema kliendi raske iseloomu ning küsimusega, kas mees on ka tegelikult süüdi või mitte. Muutlik õnn” võimaldab meil vaatajatena endaltki küsida, kuivõrd suudame ja kas üldse peaksime lahus hoidma fakte ning nende kohta käivaid emotsioone. Õigusemõistmine ei saa sõltuda psühholoogilisest profiilist, isiklikust sümpaatiast või antipaatiast. Ent mida teha siis, kui tõde on varjatud? Filmis on tugev näitlejaansambel, ja eraldi võib välja tuua suurepärase osatäitmise Jeremy Ironsilt. Kõrk aristokraat Claus on üks Ironsi tipprolle.

00:00

Ajalik ja ajatu

Elu algust ja lõppu on nähtud eri aegadel, kultuurides ning religioonides erinevalt. Sünni ja surma juurde on aga alati kuulunud riitused ning kombestikud ja elu- ning surmakultuur on olnud tihedalt seotud. Meie oma kultuuriruumis räägime rõõmuga sünnist, aga surma teemat väldime, surm on anonüümne ja tõrjutud. Ometi on surm läbi aegade intrigeerinud suuri mõtlejaid, kunstnikke ja kirjanikke enam kui sünd. Saatetsükli kuues saates räägivad sünni ja surmaga seonduvast religioossed ning mittereligioossed inimesed - ämmaemand, matusekontori omanik, teadlane, kirjanik, filosoof, kriisinõustaja, eri religioonide vaimulikud jt. Saatejuhid Aivi Parijõgi ja Joonas Hellerma, režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Seppel.

00:30

Jõulutunneli laulud 2011

Esimese jõulupüha heategevussaade toetas 2011. aastal Põhja-Eesti Pimedate Ühingut 208 000 euroga ning kajastas meie vaegnägijate ja pimedate eluolu ning rehabilitatsiooni. Saadet toetasid oma esinemisega ka mitmed lauljad ja muusikud - Laura, Liis Lemsalu, Anne Veski, Ott Lepland, Kait Tamra, Ines, Marten Kuningas, Maria Listra, Ivo Linna jpt. Režissöörid Krista Maajärv, Maarja Pärsim ja Kertu Köösel, muusikatoimetaja Kadi Katarina Priske, produtsent Margus Saar.

01:29

ERR.ee uudised

Kanal11

21:00

Ootamatu jõuluime

Südamlik romantiline komöödia jõule kõige maagilisemateks pühadeks pidavast vanadaamist, kes aitab kahel noorel inimesel kokku saada ja armastuse leida. Vanaproua saab pühade ajaks tööd rahalistesse raskustesse sattunud kaubamajas. Mitte keegi ei oska aimata, et see tulihingeline ja kõigi lemmik vanaproua suudab jõulud päästa üsna mitmes mõttes. Ega teda ilma asjata proua Maagiaks ei kutsuta.

23:00

Õnnelikult lahutatud

Peter peab korraldama Frani ja Ellioti pulmi. Üllatuslikult saabub külla Peteri õde Peggy, kes võttis pulmas sõna 20 aasta eest, kui Peter abiellus Franiga, ja Fran pole talle seda ikka andestanud.

23:30

Sõbrad

Chandler veedab tänupüha patukahetsuskastis, kuna ta Kathyt suudles.

00:00

Ellen

Elleni külalisteks on näitlejad Julianna Margulies (”Hea naine”) ja Chiwetel Ejiofor (”12 aastat orjana”). Muusikat teeb John Newman, keda on YouTube´is vaadatud üle 72 miljoni korra. Külalisdiskor on Twitch.

00:50

Reporter

01:50

O.C.

On vana-aastaõhtu ja õhus on armastust. Õde tuleb koju ja korraldab peo. Sandy ja Kirsten Cohenid võitlevad rutiini vastu. Seth otsustab, kumma ta valib, Summeri või Anna. Uus aasta on saabunud!

02:35

Emmerdale

Moira on õnnetu, sest Johni ja Chasi vahel on tõesti midagi. Rodney suundub hirmuvärinal kohtusse, kus otsustatakse tema saatus. Ashley ja Laurel on Gabby pärast mures.

03:00

Emmerdale

Carl nõuab Rodney käest oma raha tagasi. Jimmy pigistab Carlilt lõpuks tõe välja. Amy kuuleb Vali ja Pollardi tüli pealt. John käsib Moiral farmist eemale hoida, et ta ei ässitaks lapsi tema vastu üles.

03:25

Beebiminutid

Popstaari ja kahe lapse ema Myleene Klassi juhitud aus ja otsekohene saatesari kõigest, mis seotud raseduse, sünnituse ja lastekasvatusega. Esimeses osas tuleb juttu raseduse ajal toitumisest ja voodimõnude nautimisest. Lisaks räägivad saates emad, kes vaatamata viljakusprobleemidele on emaks saanud.

03:50

Soovitused iseendale

Kohtamine on keeruline. Kuid mis oleks, kui sinu tulevane mina saaks su tänasele minale anda suhtenõu? Just nii juhtub Lucyga, kes hakkab oma telefoni saama sõnumeid iseendalt 10 aastat vanemana.

04:00

Süütu süüdlane

Kerimi ja Fatmagüli vaevab taas küsimus, miks üldse aasta aega tagasi see kõik toimus. Ainus, kellele ei anna rahu Kerimi tulistamise asjaolud, on Fahrettin Ilgaz. Pärast vanglast vabanemist muutub Mustafa veelgi ohtlikumaks. Fatmagül ja Kerim valmistuvad pulmadeks.

04:45

Reporter

RSS RSS

Teeninduskeskuste lahtiolekuajad jõulupühadel ja uuel aastal

Tõrked Viasat Sport Balticu kanalil

Toomas Vara blogi: AS Roma - Manchester City ja Barcelona - PSG

Toomas Vara blogi: Liverpool - FC Basel ja Monaco - Zenit

Ennustusmängude tulemused

Tähelepanu! Eesti meeste korvpallikoondise saatus VSB-s!

Palju õnne! Viasati telerimängu võitjaks osutus Janika Pärn!

Viimane võimalus võita vinge 42-tolline teler!

Toomas Vara blogi: Manchester City - Bayern ja Schalke 04 - Chelsea

Viasat annab ära tasuta 42-tollise teleri!

Kavamuudatus

Tennis naaseb Viasat Sport Balticusse

Aleksei Turovski esitleb: Viasat Nature'is esilinastus uus dokumentaalsari "Loomariigi hiiglaste sees"!

Viasati meelelahutuslik isadepäeva nädal Rakvere Põhjakeskuses

Toomas Vara blogi: Bayern – Roma ja Ajax – Barcelona

Toomas Vara blogi: Real - Liverpool

Tartu teeninduskeskus

Hea klient!

Tartu teeninduskeskus on novembris avatud E-L 10.00 - 18.00, P 10.00 - 16.00
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Viasati kanalitevalikusse lisandub Tallinna Televisioon

Kalev Kruus: 10. novembril eetris FA Cup!

Palju õnne meie iseteenindusloosimise võitjale!

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid