Tipphetked Viasati kanalitel

25.11|19:20
TV1000 Russkoe Kino
26.11|19:00
TV1000 East

Meelelahutus kogu perele

Viasati kanalitevalikus on üle 50 kanali, sealhulgas eksklusiivsed Viasati filmi-, spordi-, tõsielu- ja uudistekanalid, lisaks ka HD- ning Eesti kanalid.
Kanalite valik
Paketid
Liitu Viasatiga
Liitu Viasati uudiskirjaga

Viasati digiboksid

Telekanalite vaatamiseks pakume kliendi soove arvestades erinevaid digibokse: SD-digiboks, HD-digiboks ja Superbox. 
Lisainfo
Digibokside võrdlustabel

Internet

Telekanalite paketi juurde on võimalus tellida ka vajadustele vastav internetiteenus. Klient saab valida kas mobiilse internetipulga või ruuteri, millega jagada WiFi võrku.
Lisainfo
Küsi pakkumist
 

RSS RSS

Uudised

Viasat annab ära tasuta 42-tollise teleri!

Kuna Viasati klientidel on nüüd võimalus vaadata mõnusat meelelahutust mitmest kanalist korraga, siis me otsustasime ära anda vinge...
Loe edasi

Kavamuudatus

Tänases kavas on toimunud muudatus. Jäähokiliiga KHL kohtumine Sochi vs Traktor algab kell 17.55 mitte 18.55  nagu varem planeeritud
Loe edasi

Tennis naaseb Viasat Sport Balticusse

Viasat Sport Baltic näitab esmakordselt aset  leidvat Rahvusvahelist Tennise Liigat ja seda neljal järjestikusel nädalal.  ...
Loe edasi

Viasat Sinu ärile

  Anett Ülesoo
Äriklientide valdkonnajuht
Business Customer Account Manager
E-mail: anett.ulesoo@viasat.ee
Tel: +372 5556 6295
Viasat Eesti - Facebook

Kanal

TV6

16:00

Clevelandi show

Kurikad, pöörded ja uimed. Rallo arvab, et ta on meisterlik keeglimängija, kui ta pidevalt kurikaid maha niidab. Kui edu talle pähe lööb, paljastab Donna talle karmi tõe, et väikesed lapsed ei oska eriti midagi teha. Cleveland, Lester, Holt ja Terry otsustavad, et nende sõprus on muutunud liiga ettearvatavaks, ja plaanivad sõita mahajäetud lõbustusparki.

16:30

Maailma vingeimad rekkavennad

India.

17:30

Jääraja rekkavennad

Leegid jää peal. Hugh ja Rick veavad suurimat koormat, mida Kanada jääradadel kunagi nähtud on. Alexil on tegemist suure naftalekkega. Kaks Daltoni uustulnukat asuvad teele. Dave Redmon on lõpuks ometi autos üksi.

18:30

Simpsonid

Õudustemaja puu otsas VIII. Homer võitleb tapjamutantidega, kui tuumaplahvatus hävitab Springfieldi. Homer ostab seadeldise, mis muudab Barti kaheks olendiks - ühel on Barti pea ja kärbse keha, teisel kärbse pea ja Barti keha. 17.sajandil süüdistatakse Marge´i nõiaks olemises.

19:00

Ninjasõdalane

Enam kui tuhat aastat tagasi põgenes rühm sõdalasi ja preestreid Hiinast Jaapanisse, viis kaasa iidse sõjapidamiskunsti alustõed ning arendas neid aastasadade vältel edasi. Ülisalajase sõdalaste kunsti nimeks sai ninjitsu ning ülioskuslikest ja -ohtlikest sõdalastest ületamatud ninjad. Tänapäeval tähistab ninjasõdalane ülimat väljakutset närvidele, jõule ja täpsusele, milleta üks tõeline ninja hakkama ei saaks. Jaapani võistlussari Ninjasõdalane on ühtaegu naljakas ning pinev inimvõimete proovilepanek kõige erinevamate takistustega üle puistatud rajal, millelt ninjasõdalase tiitliga naasevad vaid üksikud.

19:30

Totaalne muutumine: kodu eri

Heategevus (1). Ty ja ta tiimiga liituvad Xzibit ja Jillian Harris, et aidata Baltimore´is Marylandis mittetulundusühingut Boys Hope Girls Hope. Kui aga ehituspaika tabab ränk paduvihm, ei ole tiim enam kindel, kas nad jõuavad tööga õigeks ajaks valmis.

20:30

Simpsonid

Perekonna kaitsja. Simpsonid lähevad vaatama jalgpallimatši, kus tekivad rahvarahutused. Homer ostab pere kaitsmiseks käsirelva.

21:00

Abu Dhabi GP (Yas Marina ringrada)

Ülekannet kommenteerivad Kalev Kruus ja Märt Elbre

Vormel 1
23:30

Top Gear

Viienda hooaja avasaade algab sellega, et Jeremy ei vihkagi enam Porsche 911 ning Richard ja James kimavad rannas tõelise musklimasinaga!

00:30

Viikingid

Kombetalitused. Viikingite maailm äratatakse ellu ja vaatajad saavad elada kaasa Ragnar Lothbrokile, kes on peaaegu müütiline tegelane. Lugu algab 8. sajandi Skandinaavias. Ragnar Lothbrok on sõdalane ja talumees, kes töötab salaja projekti kallal, mis viikingite maailma pea peale pöörab. Aga kõigepealt peab ta veenma oma kogukonna juhti, kes ei ole ta plaaniga rahul.

01:30

Valgekrae

Pereäri. Neal võtab sihikule iiri mafiooso, kelle tegevusalaks on võltsitud viski. Samas püüab ta välja selgitada tõe oma isa kuriteo kohta.

02:15

Maailma vingeimad rekkavennad

India.

03:15

Jääraja rekkavennad

Leegid jää peal. Hugh ja Rick veavad suurimat koormat, mida Kanada jääradadel kunagi nähtud on. Alexil on tegemist suure naftalekkega. Kaks Daltoni uustulnukat asuvad teele. Dave Redmon on lõpuks ometi autos üksi.

04:05

Power Hit Radio - KICKSTART

ETV2

16:15

Siin ja praegu

Jüri Aarma saate külaline on Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa.

17:00

Elagu rüütlid!

Albrecht on endiselt Martini kindluses ja sunnib oma sõdalasi kõikjalt varandust otsima. Martini lapsed otsustavad hakata Albrechti sõdalasi kollitama ja öö varjus neil see õnnestubki. Hirm on nahas nii Albrechtil endal kui ka tema sõdalastel ja nii otsustatakse jätta kindlusesse vaid väiksearvuline kaitsemeeskond ning naasta Albrechti lossi. Samal ajal on Martin koos kaaslastega Albrechti vangikeldris. Tänu vangivalvuri vennapoja Adami abile õnnestub neil välja pääseda. Peetakse plaani järgmisel päeval lossist põgeneda, et jätkata teekonda kuningakotta. Martiniga liituvad ka röövlid, kes loodavad, et tunnistades Albrechti vastu saavad nad andeks oma pahateod.

17:30

Rallipõrsas Ruudi

Väikeses Engelsbachi külakeses elab saksa-türgi perekond, kelle lemmikloomaks on siga. Aga Ruudi pole mingi tavaline siga, vaid väga kiirete jalgadega siga, kes võitis ükskord võidujooksus isegi koera. Danieli teleintervjuust jääb mulje, nagu oleks Emgelsbachis peagi oodata UFOde kosmoselaeva maandumist. Kui öösel tekivad põllule viljaringid, on kõik veendunud, et väikesed kollased mehikesed on kohal.

18:00

Härra Lapsti lasteteater

Teatris mängivad Jüri Krjukov, Piret Kalda, Andres Puustusmaa, Raivo Rüütel, Raivo Maripuu, Külli Palmsaar, Anu Presjärv, Maris Kiik, Luule Komissarov, Elle Kull, Tõnu Oja jt. Käsikirja, kujunduse, laulutekstide ja viiside autor on Liina Pihlak. Režissöör-lavastaja Karin Nurm, operaator-lavastaja Aarne Kraam.

18:55

Suursilm

Konnapere ehitab üle oja silla, et kõik metsaelanikud saaksid seda kasutada. Ootamatult hakkab silla ületamise eest lõivu nõudma metsik ja kuri metsavaim. Suursilm tuleb asja uurima ja tunneb vaimu ära. Nüüd nuputavad sõbrad välja kavala plaani ja varaan Villit ootab suur ehmatus. Mõnikord kiusatakse lapsi. See lugu aga õpetab, et kui kokku hoida ja kiusajale vastu hakata, siis tuleb riiukuke argus välja.

19:05

Mesilane Maia

Oma ehmatuseks avastab Villi, et tema osaks on saanud pisikeste, kuid väga näljaste putukate eest hoolitsemine, kes peavad teda oma uueks emaks.

19:20

Aktuaalne kaamera (viipekeeles)

19:30

Aktuaalne kaamera (vene keeles)

19:45

PÖFFi kaheksa ja pool, 10

Tänase PÖFFi kaheksa ja pool saates uurime, milliseid huvitavaid filmipärleid toob vaatajani PÖFFi eriprogramm Uus Saksa Kino. Lisaks sellele kohtume rahvusvahelistelt tuntud ja tunnustatud filminätleja Isaach De Bankoléga, kes on tuttav filmidest Miami Vice”, Casino Royale” ja Kohvi ja sigaretid”. Lisaks ei unusta PÖFFi 8 1/2 soovitamast põnevaid ja omapäraseid linateoseid festivali kavast.

19:55

Rahvusmeeskoor

Saatesari valmis Rahvusmeeskoori 60. aastapäevaks. Rahvusmeeskoori on aastakümneid tuntud lihtsalt RAM-ina. Kui Gustav Ernesaksalt küsiti, millist kutselist koori ta tahaks luua, oli vastus kõhklematu – meeskoori. Kolmest saatest esimene vaatleb RAM-i Gustav Ernesaksa käe all. Saate autorid on Vello Mäeots ja Eeva Potter, režissöör Ülle Õun.

20:40

Rahvusmeeskoor

1960. aastate alguses loovutas Gustav Ernesaks koori tegevjuhtimise poistele” – oma õpilastele Kuno Arengule ja Olev Ojale. Viimasest sai koori peadirigent. Maestro jäi RAM-i kunstiliseks juhiks elu lõpuni ja osales aktiivselt koori tegevuses. Teises saates vaadeldakse ajavahemikku 1960. algusest 1991. aastani. Need aastad olid meeskoori laia maailma mineku aastad. Reisiti Kamtšatkast üle Euroopa Ameerikani välja. Algas töö vokaalsümfooniliste suurvormidega, loodi RAM-i poistekoor, repertuaar uuenes. Saadete valmimise lõppfaasis avastasid saate autorid Gustav Ernesaksa unikaalse filmiarhiivi ja nii näeb televaataja kahes esimeses saates esmakordselt RAM-i reisidega seotud haruldasi kaadreid. Saate autorid Vello Mäeots ja Eeva Potter, režissöör Ülle Õun.

21:25

Rahvusmeeskoor

1991. aastal oli Rahvusmeeskoor muutuste tuules. Kuno Arengu ja Olev Oja lahkumine tõi kaasa uue juhi valiku. Koori ette asus Ants Soots oma meeskonnaga. Uuendused viisid koori ajutisest madalseisust välja. Rahvusmeeskoori kontserttegevus elavnes, salvestati esimesed CD-d, taastusid kontsertreisid. Koori muusikalised eelistused on pööratud keerukama helikeelega kooriloomingu poole, koostöö eesti koorimuusikaloojatega on pidev. Välisreisidest kaugeimad on koori kaks korda Ameerikasse viinud. Senist tööd kroonib 2003. aastal omistatud Grammy auhind. Saate autor Saari Tamm, režissöör Karin Nurm, toimetaja Eeva Potter.

22:10

Vaksalilaulud

”Hei, hei, hei tule jaama!” kutsus Eesti Rahvusmeeskoor suuri ja väikeseid, noori ning vanu muusikasõpru 1999. aasta juunikuu alguses. Koori tuldi kuulama Türil, Tapal, Tallinnas, Haapsalus - kokku üheteistkümnes jaamas. Saates kuulete, kuidas kõlas meeste laul Rapla raudteejaamas. Režissöör Ülle Õun, toimetaja Ruth Alaküla.

22:25

Laulutaadi hümnid

Kes oli eesti koorimuusika suurim korüfee: kas legendaarne laulutaat, kes rahvuskangelasena innustas eestlasi jääma peremeheks omal maal või siis nõukogude võimu fassaadifiguur, kes lõi ENSV hümni, kolm Stalinile pühendatud laulu ja nautis täiel rinnal tollase nomenklatuuri hüvesid? Või on tegu kompromissitu muusikuga, kes suutis luua maailmas unikaalse koorikollektiivi ning kelle helitööd elavad üle aja ja poliitika? Režissöör Ülle Õun, stsenaristid Andres Laasik ja Vello Mäeots, produtsent Ruth Alaküla. Tootja Laara Productions koostöös ETV-ga.

23:35

Rahvusmeeskoori juubelikontsert

Erinevatel ajajärkudel on Rahvusmeeskoor olnud isesugune ja ometi seesama. 20. novembril 2004 Estonia kontserdisaalis toimunud 60. juubelikontserdil RAM täna” kõlas Peeter Vähi, Veljo Tormise, Urmas Sisaski, Tõnis Kõrvitsa, Ester Mägi ja mitmete teiste heliloojate looming. Dirigeeris RAMi peadirigent Ants Soots. Režissöör Elmo Lööve.

00:20

PÖFFi kaheksa ja pool, 10

00:34

ERR.ee uudised

Kanal11

15:40

Ellen

Elleni külalisteks on näitleja Allison Janney (”Mom”), näitleja ja laulja Chord Overstreet (”Glee”). Muusikat teeb Gavin DeGraw. Külalisdiskoriks on The Lylas.

16:30

Hooaeg

Tänases saates tutvume Glanz Glamuuri ehtekollektsiooniga, saame teada kus ja kuidas teha püsimeiki ning külastame Carmen Cafed.

17:10

Metskassid

Ergutuskooride piirkondlikule võistlusele ilmub ootamatult Alice´i isa, kes ei tea, et Alice on tiimis oma koha kaotanud ja Lewisest lahku läinud. Alice shantazheerib Savannah´t, et too talle Marti koha annaks.

18:05

Ameerika tippmodell 16

Kaks viimas finalisti kohtuvad IMG asepresidendiga, tehakse CoverGirli reklaam ja reklaampildid, pildistatakse Italian Vogue´i kaane- ja moefotod ja viimane lahing peetakse moelaval Vivienne Westwoodi rõivastes.

19:00

Telerahvas

Lahe tõsielusari, kus saame teada, mida Eesti televaatajad kodumaiste kanalite saadetest tegelikult arvavad. Me jälgime ligi kümmet peret ja sõpruskonda nende kodudes ajal, mil nad vaatavad eelnenud nädalal ETV, Kanal 2 ja TV3 eetris olnud menusaateid. Milliseid ehedaid reaktsioone ja emotsioone ekraanil toimuv neis tekitab? Millist jutuainet saated, sarjad ja eetrinäod pakuvad?

19:30

Nädalalõpp Kanal 2ga

Sõbrad Margna ja Jõekalda lustlikus saates, kus põnevad külalised räägivad lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja korraldatakse üllatavaid eksperimente. Täna on saatekülalisteks laulja Erich Krieger, saatejuht-poliitik Tanel Talve ja kardinaalse elumuutuse läbi teinud Lea Dali Lion. Külla minnakse ka interneti-ärimees Raivo Heinale.

21:00

Armas kodu Alabamas

Komöödia New Yorgi moemaailma tõusvast tähest Melanie´st (Reese Witherspoon). Kaunitar elab kui unistuses, olles kihlatud New Yorgi kuumima poissmehega (Patrick Dempsey). Kuid Melanie minevik peidab nii mõndagi saladust - sealhulgas keskkooli ajal sõlmitud abielu kodukandi noormehega. Melanie sõidab tagasi koju Alabamasse, et minevikuga arved klaarida. Sinna jõudes avastab ta aga, et puhta lehena alustamine polegi nii kerge…

23:10

Nero Wolfe

Archie satub juhuslikult mõrvapaika, kus teda hakkab jälitama must labrador. Ta teeskleb Wolfe´i ärritamiseks, et võtab koera endale, kuid ootamatult hakkabki loom detektiivile meeldima. Kui politsei koera endale tuleb nõudma, sest loom kuulus mõrvatud mehele, käsib Wolfe aga Archie´l mõrvajuurdlusesse sekkuda.

00:00

Nero Wolfe

Ootamatult saabuvad Wolfe´i majja Vene koonduslaagrist põgenema pääsenud ja nüüd Ameerikas juuksuritöökojas ametis olevad pagulased. Põgenikepaar kahtlustab, et ametiisikud on neil jälil. Kui Archie läheb juuksuritöökotta asja uurima, selgub, et pagulaste kohta küsimusi esitanud politseinik on tapetud ja peamised kahtlusalused on needsamad põgenikud.

01:00

Reporter+

01:30

Ameerika tippmodell 16

Kaks viimas finalisti kohtuvad IMG asepresidendiga, tehakse CoverGirli reklaam ja reklaampildid, pildistatakse Italian Vogue´i kaane- ja moefotod ja viimane lahing peetakse moelaval Vivienne Westwoodi rõivastes.

02:15

Allilma emandad

Barney Daltoni mõrvas süüdistatav Frank Green ootab kohtumõistmist samas vanglas, kus kannab karistust Guido Calletti. Sõda Kate´i ja Tilly vahel jätkub. Wally otsustab kohtus Greeni vastu tunnistada ja teeb pärast seda oma elus kannapöörde.

03:00

Metskassid

Ergutuskooride piirkondlikule võistlusele ilmub ootamatult Alice´i isa, kes ei tea, et Alice on tiimis oma koha kaotanud ja Lewisest lahku läinud. Alice shantazheerib Savannah´t, et too talle Marti koha annaks.

03:40

Miljonäri salamissioon

California miljonär Ali Brown on eduka motivatsioonifirma juht, kes on harjunud Marina del Rey luksusliku elustiiliga. Nüüd läheb ta salamissioonile Venice Beachi kodutute hulka. Ali otsib inimesi ja organisatsioone, kellele teha vähemalt 100 000 dollari suurune annetus. Lõpuks peab Ali valmina kolme väärika kandidaadi vahel.

04:25

Süües saledaks

Lapseootele jääda sooviv Rachel armastab süüa liha, lasanjet ja koogikesi. Kaloririkas menüü aga toob aga järjest lisakilosid. Et lapse ootuseks valmis olla, soovib ta kaalu kaotada, aga mitte lemmiktoitudest loobuda. Selleks tuleb neile kalorivaesemad alternatiivid leida.

04:50

Staariminutid

04:55

Staariminutid

RSS RSS

Viasat annab ära tasuta 42-tollise teleri!

Kavamuudatus

Tennis naaseb Viasat Sport Balticusse

Aleksei Turovski esitleb: Viasat Nature'is esilinastus uus dokumentaalsari "Loomariigi hiiglaste sees"!

Viasati meelelahutuslik isadepäeva nädal Rakvere Põhjakeskuses

Toomas Vara blogi: Bayern – Roma ja Ajax – Barcelona

Toomas Vara blogi: Real - Liverpool

Tartu teeninduskeskus

Hea klient!

Tartu teeninduskeskus on novembris avatud E-L 10.00 - 18.00, P 10.00 - 16.00
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Viasati kanalitevalikusse lisandub Tallinna Televisioon

Kalev Kruus: 10. novembril eetris FA Cup!

Palju õnne meie iseteenindusloosimise võitjale!

Võta tasuta osa loomaaialoomade kõrvitsapeost!

Hea, klient - prindi iseteenindusest (minuviasat.ee) välja loomaaia kutse ja võta TASUTA osa vingest loomaaialoomade kõrvitsapeaost!

 

Toomas Vara blog: Galatasaray – Dortmundi Borussia ja Liverpool – Madridi Real

Kavamuudatus Viasat Sport Balticus

Toomas Vara jalgpalli blogi: Barcelona – Ajax ja AS Roma – Bayern

Viasati Tartu esindus 10.oktoobril 2014

Viasat loosis teleka välja

Tähelepanu - seoses naiste korvpalli MM finaalturniiriga Türgis on nädalavahetusel kavas taas asset leidnud muudatused!

Tähelepanu - nädalvahetuse kavas on toimunud olulisi muudatusi seoses Korvpalli BBL CUP turniiriga Liepajas!

Kolmapäevases VSB kavas on toimunud väike täiendus!

Viasat on osa Euroopa juhtivast meediagrupist Modern Times Group (MTG). MTG on suuraktsionär Venemaa juhtivamas sõltumatus telekanalis ning number üks kommertsraadiojaamade operaator Põhjamaades. Viasat Broadcasting on juhtiv tasuta ja tasuliste tele- ja raadiokanalite operaator Skandinaavias ja Baltimaades ning tegutseb lisaks ka Bulgaaria, Tšehhi, Ungari, Sloveenia, Venemaa, Ukraina jpt teleturgudel. Viasati meelelahutuskanaleid (nt TV1000, Viasat Sport Baltic, Viasat Nature) edastatakse enam kui 100 miljonile vaatajale 35 riigis.

Viasat edastab telekanaleid satelliitside abil, mis tähendab, et kanalite vastuvõtuks on vajalik paraboolantenn (rahvakeeli „satipann“ või „taldrik“). Signaal liigub antennist HD (High Definition) digiboksi, mis tõlgib signaali kõrgresolutsiooniliseks pildiks ja heliks ning edastab selle telerisse. Satelliittelevisiooni eeliseks on võimalus edastada sadu ja isegi tuhandeid TV- ja raadiokanaleid väga laiale territooriumile ja sealhulgas piirkondadele, kuhu sageli maapealne telesignaal ja kaabeltelevisioon ei ulatu.

MTG laienemine Baltimaadesse algas 1996. aastal, kui Eestis alusas tööd TV3. Alates 2002. aastast pakub Viasat digi-TV teenust, mis võimaldab vaadata Eesti kanaleid pooltes Euroopa riikides. Kanalivalik on aasta-aastalt suurenenud ning 2009. aastast alustati osade kanalite edastamist kõrgresolutsioonis (HD). Viasat toodab Eestile hetke seisuga 4 spordikanalit, 4 filmikanalit ning 3 dokumentalistikakanalit. Koos rahvusvaheliste koostööpartnerite kanalitega, on Viasat juhtiv digitaaltelevisiooni pakkuja kõikides Balti riikides.

Viasati klienditeenindus

Kontaktandmed: 16788 (0,23 €/min)
Tel: 6989000 (tavatariif)
E-R: 9.00 – 21.00, L-P: 9:00 – 21:00.

Muud kontaktandmed

E-mail: klienditeenindus@viasat.ee
Faks: 698 9001


Viasati klienditeeninduskeskused

Külasta Viasati esindust Tallinnas:
Pärnu mnt 67A (endine Ajakirjanduse maja)
E-R 09:00-18:00
L 10:00-15:00

Tallinna teeninduskeskuses aitab kliente meie tehniline spetsialist. Et vältida olukorda, kus mitu klienti soovib samaaegselt spetsialisti abi, palume aegu broneerida klienditeeninduse telefonil 16788 või 698 9000.

Külasta Viasati esindust Tartus:
Lõunakeskus,  Ringtee 75
E-R 10:00-20:00, L 10:00-18:00 ja P  10:00- 16:00

Tehniline teenindus Pärnus:
LL Merge Grupp AS
Laine 4, Pärnu, 80016
avatud: E-R 9:30-18:00, L 10:00-15:00
Tel. +372 44 78066(8) Faks  +372 44 78061 parnu@llmerge.ee

Tehniline teenindus Viljandis:
Satex OÜ
Jakobsoni 15, Viljandi 71013
avatud: E - R 09.00-17.00, L 09.00-14.00
Tel. +372 43 33328 Mob. +372 5669 6595 satex@satex.ee

JURIIDILISED KONTAKTID JA PANKADE REKVISIIDID

Viasat AS
Registrikood 10308880
Peterburi tee 81, Tallinn 11415

Viasati arvete maksmiseks saad teha ülekandeid järgmistele kontodele:

Swedbank 221016221296
SEB 10220033481013
Danske Bank 332099490001


Välismaalt ülekannete tegemiseks (IBAN BIC/SWIFT)

Swedbank: EE092200221016221296
SWIFT:HABA EE 2X

SEB Pank: EE281010220033481013
SWIFT: EEUH EE2 X

Danske Bank: EE353300332099490001
SWIFT: FORE EE 2X
 

Makse selgitusse märkige kindlasti viitenumber
.

Referentsid